Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányynal beszéltük hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányynal beszéltük hogy majd talizzunk egyet dumálni hogy hivjam el? (több info lennéb)

Figyelt kérdés

És szerintem ő is szeret és én is őt.. már pár éve ismerjük egymást de mostanába kezd több lenni mint barátság.


Elszeretném hivni sétálni vagy iesmi. Hogy tegyem ezt?

Segitsetek pls!


2010. jún. 28. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Elmegyünk sétálni?"
2010. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tedd ahogy az első mondta,annál egyszerűbb módja nincs.:))
2010. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted es szerinted o is teged akkor nem szabad hogy gondot jelentsen egy randirahivas.
2010. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja :) vagy "Nem lenne kedved eljönni velem sétálni?" :) ;) menni fog
2010. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... ma kb 3 kor elhivom :D
2010. jún. 28. 11:18
 6/12 A kérdező kommentje:
És amikor elhivtam akkor sétálunk leülünk egy padra... dumálunk.. esetleg bemegyünk a egy cukrászdába valami sütit enni.. Ez igy jo lesz?
2010. jún. 28. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok :D szerintem nemrossz ötlet. Habár én a barátnőmet úgy szereztem meg hogy leültünk egy padra és mondtam neki hogy vagy valami az arcán , és megkérdezte hogy leveszed? :) mondom persze... és megpusziltam az ajkát...:D örült neki.. am remélem sikerrel jársz ;)

am 14/F

2010. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaj na... ugyérzem nem emrem elhivni.. vagyis elhivom de majd ha leülünk a parkba egy padra... miről dumáljunk? vagy micsináljak? hogy lesz tovább?
2010. jún. 28. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

magától fog jönni ;) nemkell megcsókolnod... igaz én azt tettem de nem az 1. találkozásunknál :D

am ne legyél gyáva... hívd el és elkezdtek beszélni vmiről h milyen napja volt vagy valami... szal... bátorság (Y) :)

2010. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és hogy mit csinálj? hát fogd meg a kezét(mármint a padon)... ha nem tetszik neki úgyis elveszi onnan de egy próbát megér ;) drukkolok :)
2010. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!