Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak az értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az értelmes, nyugodt lányokkal jövök ki jól? 21F

Figyelt kérdés

Ez nem gond idáig csak az a probléma hogy kevés van belőlük.

Szórakozó helyeken csak a víhogó, agyilag 0 csajok vannak többségében, akikkel akárhogy próbálok beszélgetni nem lehet. Egyszerűen süt ki az értelem a fejükből.

De ha van egy normális csaj, azzal dumálgatok majd összejövök vele, több barátnőmet is így ismertem meg.

A kérdés csak a SZÉP nőkre vonatkozik.


2011. okt. 4. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért az ilyen típusú lányokkal jössz ki jól, mert te is hasonló vagy, legalábbis én ezt feltételezem, de javíts ki ha nem így van. Én is egy nyugodt típusú lány vagyok, és egy túl pörgős fiúval valószínűleg nem igazán érezném jól magam, bár ez is sok mindentől függ.

21L

2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok lányban ott rejtőzik az értelem és a kiegyensúlyozott viselkedés, csak egyesek mélyen eltemetik egy maszk mögé.


Egyébként ez annyit jelent, hogy normális emberekkel vagy körülvéve és neked is normális a gondolkodásmódod, ezért irritálhat, ha ilyen elemekkel hoz össze a sors.

2011. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a problémám, legalábbis hasonló a fiúkkal kapcsolatban. valszeg azért jössz ki ilyenekkel mert teis ilyen vagy?!

am engem is irritálnak az olyan pasik akik ilyen idióta szöveggel akarnak bevágódni, és süt le róla h mitakar..ezeket általában mellőzöm..nyilván ebből lenne egy tucat, de ha egyszerűen nem jön be az embernek, és egy kicsit intellektuálisabb beszélgetésre vágyik, akk fogod és otthagyod. ennyi.21/L

2011. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz helyen ismerkedsz? Az olyan helyeken a hülye cicák ülnek egyedül, mert a normális (szép) lányoknak van valakije és vagy azzal van vagy ott sincs.
2011. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!