Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne értelmes lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komolyan már mindent megtettem, de egyszerűen állandóan csak dilis/r.banc stb.. lányokkal tudtam össze ismerkedni és egyszerűen már nagyon el vagyok keseredve.. Sokan mondták hogy nem jó helyen keresem, menjek el másik társaságokba.. de mégis hogyan? hogy kéne nekikezdeni? Vagy egyáltalán hol kéne próbálkoznom ismerkedni?:( 19/f
2011. jan. 30. 13:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
nekünk lányoknak ugyanez a problémánk:(
2011. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Azt is bírom mikor azt mondják, hogy rossz helyeken ismerkedem.. de arra már nem tudják megadni a választ, hogy akkor úgy mégis.. hol?!?! :S:(
2011. jan. 30. 13:29
 3/28 anonim ***** válasza:
Pajti, nem vagy egyedül :D
2011. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez azért tőled is függ, mert csak te tudod, hogy neked mi számít értelmesnek/normálisnak.
2011. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
én miért tudok mindig normális lányokat találni? érdekes...
2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:31


nincsenek nagy elvárásaim.. egyszerűen fogjon meg benne valami és lehessen vele bármiről értelmesen beszélgetni.. és azért az ilyeneket hogy szercsi,lávcsi,ajcsi meg mit tudom én ne használja..

2011. jan. 30. 13:34
 7/28 anonim ***** válasza:
ettől nem lettünk okosabbak, hogy "fogjon meg benne valami", továbbra sem tudom, hogy az milyen
2011. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem 19 évesen nem úgy kéne barátnőt keresned, hogy milyen szavakat ne használjon. 15/L
2011. jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát például mosolya/humora ahogy beszél.. az érdeklődési köre..(nem sorolja a bulizást hobbinak és nem az az elsődleges dolog számára) és általában a nevetgélős lányok tetszenek. nem vágyom "fullos" lányra.. egyszerűen egy átlagos lányra aki azért ad magára.. úgy egyébként ahogy észrevettem nekem a barna hajú lányok jönnek be..
2011. jan. 30. 13:41
 10/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:38


jó másképpen fogalmazok.. ne legyen kis plázap.csa..:)

2011. jan. 30. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!