Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne értelmes lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komolyan már mindent megtettem, de egyszerűen állandóan csak dilis/r.banc stb.. lányokkal tudtam össze ismerkedni és egyszerűen már nagyon el vagyok keseredve.. Sokan mondták hogy nem jó helyen keresem, menjek el másik társaságokba.. de mégis hogyan? hogy kéne nekikezdeni? Vagy egyáltalán hol kéne próbálkoznom ismerkedni?:( 19/f
2011. jan. 30. 13:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért való igaz, hogy elárulja a lány értelmi szintjét, ha folyton ilyen -csi szavakat használ. Attól még lehet egy lány okos, hogy ilyen hülyén beszél, viszont megmutatja, hogy mennyire éretlen.
2011. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:43

erre akartam kilyukadni csak nem jött össze :D:)

2011. jan. 30. 13:44
 13/28 A kérdező kommentje:
de tényleg.. hol érdemes ismerkedni ? hol nem kerül az ember zsákutcába? :/
2011. jan. 30. 13:54
 14/28 anonim ***** válasza:

13:43-as vagyok. Szerintem rád teljesen érvényesül a "vonzás-törvénye". Ez azt jelenti, hogy amin folyton jár az eszed, azon gondolkozol..az is fog rád találni.

Gondolkodj pozitívan. A szemed előtt ne az ilyen lányok lebegjenek, hanem az a cél, hogy egy normális lányt találj magadnak. REmélem érted. Ha nem, nézd meg a Titok c. filmet.

2011. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de ezek alapján mondhatom, hogy "értelmes". Szóval én az eddigi barátaimat az interneten ismertem meg... bár sosem ismerkedtem szándékosan interneten, mégis valahogy megtaláltuk egymást.
2011. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Iratkozz be egy fősulira, egyetemre, járj könyvtárba, múzeumba...mit tudom én. Egyébként manapság egyre nehezebb olyan embert találni, aki nem felszínes. Sajnos.

20/L

2011. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:57


hm érdekes gondolat, köszönöm a tanácsot igyekszem megfogadni, kiváncsi vagyok működik e :), és a lány aki neten ismerkedett (nem szándékosan): én is így vagyok/voltam ezzel, de valahogy mindig kiderült, hogy csak kihasználtak vagy ilyesmi.. szóval később derültek ki róluk az igazság

2011. jan. 30. 14:03
 18/28 anonim ***** válasza:
könyvtár, felolvasóest, színház, múzeum, galéria, felsőoktatási intézmény
2011. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:00


most vagyok végzős egy középiskolában, szóval ez hamarosan be fog következni :). Megpróbálok majd bulikba és ahogy írtad könyvtárakba menni, hátha ott akadok rá :)

2011. jan. 30. 14:04
 20/28 anonim ***** válasza:
És a bulikban akarsz olyan lányokat találni, akiknek nem "hobbijuk" a bulizás? :) Mondjuk végülis talán lehetséges, mert mondjuk én is csak néha járok el, egyáltalán nem hobbim vagy lételemem, viszont nem is ismerkednék ott... Csak táncolok egy jót, ezzel levezetve az energiáimat.
2011. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!