Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehetne értelmes lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne értelmes lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Komolyan már mindent megtettem, de egyszerűen állandóan csak dilis/r.banc stb.. lányokkal tudtam össze ismerkedni és egyszerűen már nagyon el vagyok keseredve.. Sokan mondták hogy nem jó helyen keresem, menjek el másik társaságokba.. de mégis hogyan? hogy kéne nekikezdeni? Vagy egyáltalán hol kéne próbálkoznom ismerkedni?:( 19/f
2011. jan. 30. 13:23
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:11


jó igen kicsit ellentmondásos.. de most ki tudja kibe botlik bele az ember egy egyetemi bulin :).

2011. jan. 30. 14:13
 22/28 anonim ***** válasza:
Amúgy annyi ilyen kérdés van, mindkét nem részéről... Rájöttem, hogy sok normális ember van, csak nem találják meg egymást, mert nincs hozzá megfelelő tér, lehetőség...
2011. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:19


van benne valami

2011. jan. 30. 14:29
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül ribanc az, aki discoba jár. És mi az, hogy nem lehet normális lányokkal ismerkedni? Ezt mi csajok is elmondhatnánk, hogy "fú csak olyan pasi van aki lyukra játszik". Ha komoly kapcsolatot keresel, szerintem simán lehet a neten találni olyan embert akivel összeillesz, nem egy olyan párt ismerek akik ott ismerték meg egymást. Másik lehetőség barátokon keresztül.
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
egy szóval sem mondtam hogy a fiúk különbek lennének
2011. jan. 30. 17:45
 26/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetemen, vagy főiskolán biztos találsz valakit, akinek megfelelő az értelmi szintje. Én is ebben reménykedem. :)

18/L

2011. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Menj el pl clubbokba, kocsmákba, robotrockfaszra, amatőr koncertekre, egyéb típusú szórakozási lehetőségekre. Mindenhol más kaliberű csajok vannak. Én úgy tapasztaltam, hogy a normálisabbja koncertezni jár, de ez csak az én véleményem.
2011. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
utolsó kettő, köszönöm a választ :). Én is voltam már ilyen amatőr koncerteken, hasonló, de ahol én lakom ott az alternatív rock nagyon elterjedt és az a menő.. ott meg nem igazán az "értelmiségi" szokott összejönni. inkább a főiskolában/egyetemben bízok én is
2011. jan. 31. 06:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!