Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdem elveszteni a hitemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem elveszteni a hitemet. Szerintetek van alapja?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Olyan keresek, aki képes lenne olyannak elfogadni engem, amilyen vagyok. Ehelyett meg azt látom, hogy minden csaj csak egy divatku rva, a pénzesekre buknak, a pics*jukból akarnak megélni, nagyon beképzeltek és szeretik rombolni a hozzám hasonló emberek önbizalmát. De olyanokét, akik nem követik a divatot, önmaguk és van egyéniségük. És férfiasak is. Férfiasabbak, mint a fiúk többsége. Mégis a gizdákat választják, akik még az egy kilós kenyérnél is megszakadnak az erőltetéstől. Ahányszor kimegyek az utcára, mindig ezt látom.
2011. okt. 1. 11:57
1 2
 11/19 anonim válasza:
De még mennyire! :P
2011. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Kedves előző!


Az iménti vicced még mindig mosolygásra késztet, örülnék ha megdobnál az msn-eddel! :)

2011. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

17:56!


Nem értem, hogy mi a riasztó ebben. Aki így öltözködik, az is ugyanolyan ember, mint bárki más.

Koncerteken meg azért nem ismerkedek, mert nem tudok. A város, ahol élek, ott nagyon rossz a metal színtér. Kevesen vannak, egyre ritkulnak a jó koncertek. A koncert pedig a legrosszabb hely szerintem, mert az ilyeneken több a srác, mint a csaj tehát mire észbe kapok, addigra már lenyúlták az összes csajt. Másrészt a lány nem hallja, amit mondok.

Terepmintás nadrágról semmiképp sem akarok lemondani. Csak abban érzem jól magam. A zenekaros pólókat tudom mellőzni max. Arról pedig nem tehetek, hogy sokakban ott az előítélet. Emiatt kevés az esélye, hogy ezek után azokat a stíluson kívüli lányokat normálisnak tartsam. Én pl. nem szeretem a rap-et meg a hip hop. Az öltözetük mégsem riaszt el pedig nem tetszik semmilyen szinten a stílus. Sőt. Azt se bánnám, hogy ha egy rapper csajjal jönnék össze, ha tök normális. Nem stílusfüggő és nem is külsőtől függő ez nekem.

2011. okt. 3. 21:18
 15/19 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik hogy valaki gizda vagy kigyúrt, hanem hogy bejön e a csajnak vagy sem. Van e közös szikra vagy sem.


Nézd meg a dagadt hájas disznókat, a bevásárlóközpontokban vagy piacokon a sörös meg lángosos előtt. Minden 3.nak vékony gyönyörű barátnője van. Pedig nem áll ferrári a lakásban, sőt lehet a csaj lakásán pöffeszkedik a disznója.


Szóval ez kinek a pap, kinek a papné. Ne add fel, ismerkedj. Tarts több vasat a tűzbe egyszerre, így nincs az hogy elpazaroltál időt 1 csajra aki végül faképnél hagyott.


Használd ki az összes lehetőséget az ismerkedésre amit és ahol csak tudsz.


Ez is számok törvénye. Minél többel ismerkedsz meg annál nagyobb a valószínűsége hogy az is köztük lesz akinek a te személyiséged, hozzáállásod, testi adottságaid kellenek és elfogad olyannak amilyen vagy.


22/f

2011. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:00

nem mondták még hogy bunkó vagy???

Sértő volt amit leírtál általánosítást!

2011. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:15

biztos hogy az msn címem kell? :)

Örülök hogy jót röhögsz... :)

26F

2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:37


miért is? Mert hájas disznónak neveztelek, vagy mert a számokra hagyatkoztam?


Csajok is ezt csinálják(tisztelet a kivételnek). Egyszerre 3-4 pasit hülyítenek, úgy hogy nem tudsz róla. Ez mi nem bunkóság ugye, hanem kiváltság. Ha nem tetszik ne olvasd el.. vagy pontozz le..

2011. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Milyen jogon hívsz másokat hájas disznónak?

Egyszer mondanál ilyet a szemembe!!!!

2011. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!