Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdem elveszteni a hitemet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem elveszteni a hitemet. Szerintetek van alapja?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Olyan keresek, aki képes lenne olyannak elfogadni engem, amilyen vagyok. Ehelyett meg azt látom, hogy minden csaj csak egy divatku rva, a pénzesekre buknak, a pics*jukból akarnak megélni, nagyon beképzeltek és szeretik rombolni a hozzám hasonló emberek önbizalmát. De olyanokét, akik nem követik a divatot, önmaguk és van egyéniségük. És férfiasak is. Férfiasabbak, mint a fiúk többsége. Mégis a gizdákat választják, akik még az egy kilós kenyérnél is megszakadnak az erőltetéstől. Ahányszor kimegyek az utcára, mindig ezt látom.
2011. okt. 1. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Akkor nyisd ki jobban a szemed, bár gondolom a sértettség beszél belőled, ami teljesen érthető.

Mit jelent pontosan, hogy van egyéniséged? Hogy öltözöl?

Mert ha ilyen láncos bakancsos hosszú hajú férfi vagy, akkor szerintem ne csodálkozz. Viszont ha elegáns vagy és férfias, akkor meg ne a nőket szidd, hanem lépj tovább.

2011. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hallod, én sovány vagyok, és nem esik jól ez a gizdák akik megszakadnak az egy kilós kenyértől...

Nekem pont az a tapasztalatom, hogy a vékony fiúkra egy lány sem bukik. (Mondjuk lyen divatpitsáknál még nem próbálkoztam, de nem is akarok.)

Azt mondom, amit a legtöbben. Rossz lányoknál próbálkozol. Akiknek a gizda (és tegyük hozzá hogy vasalt homár) fiúk jönnek be, azok a kis 14 -16 éves lányok.

2011. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első!


Ezt sem értem, amit írtál. Miért kell az egyéniséget a ruhához kötni? A személyiség már nem számít? Semmit sem ér az, hogy milyen szív dobog az emberben? Egyéniség alatt a személyiséget értem. Pl. nekem van vagy 50 könyvem, 10 lexikonom és mindet kiolvastam. Érdekel a történelem. 4-es tanuló voltam. Gitározok, kottákat írok. Közvetlen is tudok lenni. Bárkivel bárhol és bármikor el tudok beszélgetni bármilyen témában. Nemcsak lesek ki a fejemből és úgy teszek, mintha érteném. Régen verseket írtam szabadidőmben.

A külsőm pedig hasonló azzal, amit leírtál. Csak nem vagyok láncos. Hosszú, ápolt hajú vagyok, van szakállam, ami szintén tiszta. Szeretek zenekaros pólókat és terepmintás nadrágokat viselni, mert ezekben érzem jól magam. Ha valamilyen alkalom diktálja, akkor összekötöm a hajam és úgy öltözök, hogy elegáns vagyok.


Második!


Ha te ilyen vagy, akkor tegyél ellen. Kezdjél sportolni. Régen én is ilyen voltam, de most már nem vagyok és nem is látszik rajtam, hogy valaha gizda voltam. És akár hiszed, akár nem, de én meg ezt látom mindenhol, hogy gizdákra buknak. Ennyi erővel te is rossz lányoknál próbálkozol.

2011. okt. 1. 13:35
 4/19 anonim ***** válasza:

Azért tértem ki az öltözködésre, mert te is a külsőségekről beszéltél, és a divatról, ami az én agyamban első körben öltözködést takar.

És valóban az a legfontosabb, amit leírtál,az értelem és a világhoz való hozzáállás, de engem riaszt az ilyen megjelenés, a rengeteg negatív tapasztalat miatt. És más nők is vannak így ezzel.

2011. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A divattal az a bajom, hogy nincs értelme. Semmi praktikusság nincs benne.

Attól, hogy valaki elegánsan öltözik, még lehet egy bunkó paraszt.

De az egyéniséget is említettem. Annáé pedig a személyiség értékét akartam ecsetelni, mert manapság műveletlennek lenni is divat. A média is tele van ilyenekkel. Tőlük látják ezt a példát és követik. Így lesz kiirtva az egyéniség.

2011. okt. 1. 14:09
 6/19 A kérdező kommentje:
Az egyre szaporodó helyesírási hibákról meg nem is beszélve.
2011. okt. 1. 14:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Második vagyok megint. Ha ez ilyen egyszerű volna... Hét évig karatéztam, most konditerembe járok, ezenkívül mindig is sokat ettem és eszek. De semmi. Sőt, orvosnál is voltam, aki teljes laborvizsgálatra küldött (vér és vizelet), de minden érték negatív volt. Ezeken kívül miket tehetnék még, ha szabad tudnom?
2011. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azok a gizdák akik egy kiló kenyeret sem bír el ,az tuti hogy pénzes,és sajnos a mai világ erről szól és nem arról hogy becsületesen megdolgozol a pénzedért és minden másért.

A stílusoddal semmi baj!Én is szeretem a terep cuccokat ,no meg a metált is. :) Viszont azt kiszoktam mindig röhögni amikor egy hosszú hajú srác smárol egy csajjal ,mert távolról mint ha két pi csa smárolna....Bocsi ezt nem rosszindulatból írtam!

A lényeg az ,hogy vagy veszel egy bmw-t ,vagy többet küzdesz egy nőért!

Mennyi az esélye ,hogy normális nő is létezik?Szerintem kevés!!!

2011. okt. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem csak az a gond, hogy ezzel az öltözködési stílusoddal túlságosan korlátozódik az a kör akinél esélyes vagy. A nem metalos/rocker lányokat egy ilyen kinézet elriaszt, de nem akarom azt mondani, hogy válts stílust, nyilván nem is éreznéd jól magad úgy, de szerintem a zenekaros pólókat cseréld le inkább mondjuk fekete ingekre (még nem láttam lányt ,aki szerint az ing nem dögös), meg a terepszínű nadrágot is jobb lenne, ha lecserélnéd egyszínűre ha ez még belefér...

A csajozásról meg, ha normális lány tetszik meg, és nem egy ostoba liba, te pedig tényleg normálisan, értelmesen el tudsz bárkivel beszélgetni, akkor csak simán legyél kitartóbb, nekünk lányoknak nagyon imponál, ha valaki nem adja fel egy könnyen (persze azért ne legyél pióca, mert átesel a ló túloldalára).

Amúgy miért nem ismerkedsz inkább mondjuk koncerteken? Ott biztos több hasonló stílusú van, mint te, és azoknak jobban bejössz.

2011. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz megírásának időpontja: ma 17:56


Szóval akkor nektek nőknek az a jó ,ha jó sokáig imponáljuk be a műszert? :)

2011. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!