Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16-20 éves lányok, egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-20 éves lányok, egy ilyen pasihoz mit szólnátok? Csak mert úgy érzem, kezdem elveszteni az önbizalmamat.

Figyelt kérdés
Figyelmes vagyok, humoros, de ha kell, akkor komoly. Szinte mindenről lehet velem beszélgetni, sokan mondják, h jó fej vagyok, csak hát izé...190 cm magasságomhoz 102 kg...egyébként állitolag szép a szemem, jól öltözködök, meg minden...és alapból jóképűnek mondanak, de nyilván fogynom kéne egy kicsit...szóval azt szeretném kérdezni, h ilyen testalkat lehet-e akadály, mert az utóbbi időben kicsit alábbhagyott az önbizalmam...köszi a válaszaitokat :)
2011. szept. 5. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sincs önbizalmam, csak én a másik véglet vagyok, alacsony és vékony. :/


Ez sem nyerő a lányoknál sajnos...

2011. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nem lehet sokat mondani, mert latni kellene teged. a 190 cm0hez 102 kg atlagosnak szamit. De attol fugg, hogy hol van rajtad.
2011. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az h egyébként jól ''eloszlik'' rajtam, csak egy kis pocakom van, de úgy öltözök, h ne legyen feltűnő...és eddig nem is volt gond a lányokkal se, könnyen ismerkedek, csak az utóbbi időben nagyon elfoglalt voltam ,nem volt időm edzeni,és feljött rám ez a pár kiló...és hát igazából nem vagyok magammal kibékülve, pedig most megtetszett valaki...ezért kérdeztem :)
2011. szept. 5. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát azért egy kép elfért volna leírásból nem sokat lehet tudni...azt se tudom 190 cm meg 102 kg az kb milyen lehet meg ugyanígy a többi magasság-suly viszonynál is sötétben vagyok...amúgy az én barátom szerintem mackósabb mint te...ugyanúgy mint a fiuknál (elvileg) hogy nem mindegyiknek csak a vékony modell csajok jönnek be, így van a lányoknál is
2011. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha magadnak tetszel akkor ne paraz de ha nem akkor valtoztass rajta amugy meg van akiknek pont az ilyen pasik jonnek be sok izles vilag van:)
2011. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
100%

Szerintem vállalhatók a paramétereid, én 180 magas vagyok mellé 80 kg és egészen jónak tartanak a csajok! Más kérdés, hogy az önbizalom kérdése minden...

Lehetnél alacsonyabb meg kövérebb, ha nagyon jó a szöveged és magabiztos vagy, azt jobban értékelik a nők, legalábbis nekem ez a tapasztalatom! Kisugárzás és dominancia ami dukál nekik, ugyanez tesz vonzóvá egy nőt akármilyen is legyen!

22/F

2011. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!