Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sosem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, teljesen átlagos gimnazista lány (barna haj, barna szem, sportos alkat). Attól félek, sosem leszek szerelmes, sosem lesz barátom.

Nem tudom mi lehet velem a baj.

Még nem volt barátom, egyszer randiztam egy fiúval, annyira nem is katasztrófális végeredménnyel (a végén én menekültem ki az alakuló kapcsolatból).

Félnék a fiúktól? Sokszor vagyok előttük zavarban. :(


2011. szept. 25. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Vajon emlyik jobb érzés?? Felhőtlen boldognak, vidámnak lenni, sokszor tisztaszívből sírni, szenvedni?? Vagy pedig érzelmek nélkül élni?
2011. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenki válaszát. Tényleg sokat segítettetek, és hülyének sem néztetek, amitől először féltem. ^^


Olvasás: Hát, mindenfélét szoktam olvasni, krimit, történelmi regényt, misztikust, néha egy egy könnyű romantikus is becsúszik, de annyira nem az esetem (se a Twilight :D). A Blikktől meg a többi szennylaptól falra mászom. :)

Msn-ezni nem szeretek, mert nem látom a reakciókat, bárki oda tud írni egy smile-t. Inkább élőben megy jobban.

Én kerülöm a fiúkat, de rendesen, bár magam sem tudom, mitől félek. Talán attól, hogy nem tudok megfelelni az elvárásoknak, akár haveri, akár baráti. Inkább elmenekülök. :) Nem vagyok az a típus, aki könnyen kiismeri őket, akikhez szívesen odamennek beszélgetni, kiönteni a lelküket :D

Pszihológus (hej, sosem tudom leírni) általában én szoktam lenni a barátnőimnek, nem tervezem elmenni, de megerősítésre gyakran szükség van. :/

De inkább megerősítés kelljen, mint hogy falra másszanak az egomtól :D

2011. szept. 25. 15:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, én fiúként küzdök hasonló gondokkal. Bár már rengeteget fejlődtem, de egyelőre kapcsolatra nem "csak" csomó lány barátra sikerült szert tenni. Ennek is örülök, csak lassan kezdek belezavarodni kivel miért is töltöm az időm... össze akarok jönni vele? Vagy ő most akkor barát? Nem könnyű. Ahogy látom, sok tanácsot kaptál.


Nagyon szimpatikus személyiség lehetsz! Az átlag feletti külső egyáltalán nem elvárás. Legyen meg az összhang, az sokkal fontosabb... pl: én is mindig elgondolkozok, hogy írják a pszihológus-t :D Ilyen kis apróságok, érted?

Lehet abszurd, de én inkább ilyesmiket figyelek. Akivel ez megvan, az előtt nem kell játszanod magad stb.

Én biztos vagyok benne, hogy hamarosan leszel te szerelmes! :P és abba is, hogy nagyon mázlista az illető.


17/f

2011. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ez olyan, mintha rólam írtál volna :D hol laksz? 18/f
2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Még egyszer köszönöm :D

Magyarország, Dunántúl ^^ Na jó, még közelebbi: Vas megye.

2011. szept. 25. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!