Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemtudom mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak, leszek még valaha szerelmes?

Figyelt kérdés

Elkezdeném a történetet az elejéről 3 évig volt barátnőm , 10 hónapja dobott ki , utána a padlóra kerültem , drog , pia stb .. most 3 hete összejöttem egy csajjal , akivel igazából csak azért jöttem össze , hogy igy majd talán elfelejtem a volt barátnőmet , de az a baj , hogy nem volt meg az a szikra aminek meg kell lennie , hogy egyről a kettőre jussunk , ezért tegnap szakitottam vele , és elmondtam neki , hogy még mindig nemtudtam elfelejteni a volt barátnőmet , ennyi idő után se , persze ezután most a csaj barátnői nekem irogatnak facebookon , hogy miért csináltam ezt , mert , hogy " boldogok voltunk" hát az a bökkenő , hogy én nemvoltam az, ezért raktam ki a csajt , olyan okkal , hogy még mindig érzek valamit a volt barátnőm iránt + mostanába nagyon összejöttek a dolgok az életembe , azt meg nem akartam elmondani neki , hogy nem tudtam beleszeretni , nem volt meg az a bizonyos szikra.

kezdek besokallni mostanába ... magányos vagyok , félek attól , hogy nem találok egy olyan csajt aki a helyére tudna állni a volt barátnőmnek , ezenkívűl a családomba is rengeteg balhé volt , édesanyámmal 1 éve nem beszélek , egy haverom se hallgatja meg a gondjaimat , ugyérzem nincs is egy igaz haverom ..

bocs a regényért


2011. febr. 19. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

nehezen leszel szerelmes,nehezen adod majd a bizalmadat az embereknek.ezzel nincs semmi baj.most elértél az életed olyan pontjára,amikor egyedül kell megmutatni,hogy nagyfiú vagy-e már.és még egy pár kérdés:

miért keresed a jelenleg nem létező nőt?

miért van facebookod?

miért érted azt el,h az nem beszél veled aki a világra hozott?

miért nem vetted észre azt,h f.szopok vannak körülötted?

miért nem tudod ki az igazi barát?

miért nem akarják hallgatni az emberek a nyomorodat?

hogy tudsz kimászni ebből az egészből?

mit kellene most csinálj?

miért írtál ide?

miért nem látod a dolgokat úgy,ahogy vannak?

milyen szabályok szerint éltél eddig?


ha ezeket megválaszolod magadban,akkor már nagyfiú vagy.

viszlát lúzer fc....

2011. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amint lezárod magadban a volt párkapcsolatodat, lehetsz újból szerelmes.

De ami elmulott el kell engedni.

És ha tudod, h miért dobott az ex csaj, akkor a jövőben azt a hibát próbáld meg nem elkövetni másik nőnél. Akkor már jó esélyeid lesznek egy boldog párkapcsolatra.

Részben fair voltál a csajjal, megmondtad neki, h mi az ábra, és nem hitegetted, de mégis, sikerült megbántani. Ő nem lát bele a te fejedbe, és gondolta, h te is akarsz tőle komolyabbat...

2011. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!