Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sosem leszek szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, teljesen átlagos gimnazista lány (barna haj, barna szem, sportos alkat). Attól félek, sosem leszek szerelmes, sosem lesz barátom.

Nem tudom mi lehet velem a baj.

Még nem volt barátom, egyszer randiztam egy fiúval, annyira nem is katasztrófális végeredménnyel (a végén én menekültem ki az alakuló kapcsolatból).

Félnék a fiúktól? Sokszor vagyok előttük zavarban. :(


2011. szept. 25. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Küldj képet magadról.

Utálom ezt az átalgos szót, de hagyjuk most ezt.

Fiú barátaid vannak? Lány barátok?

Mit szoktál csinálni szabadidődben? Beszédes emberke vagy?


Egyébként még semmiről sem késtél le. Max néhány abortuszról meg bunkóról.

2011. szept. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ja és hogy állsz a családoddal? Jóban vagy velük?


Mit vársz egyébként a szerelmtől? Miért kell az neked és mi az ami hiányzik?

2011. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen számodra az álom pasi? És milyenek vesznek helyette körbe?
2011. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az átlagos szerintem valami olyasmit jelent: A tömegben nem tűnik fel elsőre: feltűnő szépsége/rondasága alapján. :D

Lány barátnőim vannak, többen is, a fiúk előtt leblokkolok.

Kosarazom, olvasok, mozizok. (partyzni nem szoktam járni - rossz hatással van rám az alkohol (letör).

A családommal nagyon jó a kapcsolatom. beszédes vagyok (anya mindig azt mondja, hogy 4 éves korom óta nem állt be a szám :D) Bár sajnos gyakran szarkasztikus vagyok. :/

2011. szept. 25. 13:39
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát, a szerelemtől bizalmat, nevetést várok, egy olyan kapcsolatot, ahol magam lehetek. És intelligens!

Nincs álom pasim. :)

2011. szept. 25. 13:41
 6/15 Walk With Me ***** válasza:

17 évesen még nem kell attól tartani, hogy sosem leszel szerelmes. :)

Vannak fiú ismerőseid, haverjaid akikkel szoktál beszélgetni? Ha igen, akkor olyankor is zavarban vagy?

2011. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hogy vele, de én soha nem éreztem még azt, hogy kimegyek az utcára és szürke emberek vesznek körbe.

Egyébként bárhogy néz ki egy nő, nekem feltűnik. Általában pozitívan gondolok az illetőre. Nagyon kevés van, akire azt mondom, hogy na jó nem, ez szörnyű. De ott is valami tulajdonsága ami miatt ezt érzem (Ami zavar engem). De az nem semleges. Nem tudom elképzelni, hogy egy férfi nem vesz észre egy nőt, ha azon nincs semmi rossz dolog. Szerencsére sok rossz dolgon lehet javítani. Vannak olyan emberek, akiknek csak a hajad színe számít, az orr formája stb...(legalábbis ezt mondják). Nem hiszem, hogy olyan sokat vesztel, vagy rossz lennél, mert nekik nem vagy éppen megfelelő. No meg manapság az a sz..r felfogás van, ki kell élni magad és szinte senki nem akar komoly kapcsolatot. Páran meg csak azt hiszik, hogy akarnak.


Egyébként nagyon aranyos, szimpatikus nőnek tűnsz nekem:) De ha jobban tetszik, kis csajnak. Mindegy.


2 lehetőséged van.

Nyitsz a fiúk felé.

Nem nyitsz a fiúk felé. Ekkor viszont várnod kell, hogy egyszer valaki jobban meg akarjon téged ismerni és oda jöjjön hozzád. Ez csak idő kérdése. Persze jeleket sokaknak kell adni, hogy rámosolygol stb..

Ha a nyitsz lehetőséget választod, akkor több értékes embert megismerhetsz, akár szerelmes is lehetsz, de ott a lehetőség, hogy sok bunkót is megismersz, félreértik a közeledéset, nemeket kell mondani stb....

De erről szól az élet. Tudom, hogy izgulsz...

De msot melyik a jobb, szerinted? Kosarazás közben oda mész egy helyes fiúhoz, beszélni valamit, barátkozni, később beleszeretsz vagy rájössz, hogy egy majom, max csak barát lesz stb... vagy pedig kergeted a szerelem szót? Ilyen szempontból egy laptopba is szerelmes lehetsz, ha jól néz ki. Elég csak bemesélned magadnak róla dolgokat.

Jobb ha megismersz egy embert, akit tudsz szeretni, akivel jó, mint hogy álomképet kergetsz, vagy mindent tökéletesnek szeretnél. Nincs tökéletes.

Próbálj meg picit jobban bízni az emberekben és ne félj a visszautasításoktól. Ha barátkozol, akkor meg nincs is miért visszautasítani. Ha szép nő vagy és aranyos, bárkit megkaphatsz. De neked nem bárki kell. Ezért kell megismerni embereket, hogy el tudd dönteni, hogy kivel érzed jól magad.

Tudom, most nem segítettem semmit sem, mert attól még nem lesz bátroságod oda menni valakihez. De barátkozni ha tudsz, akkor egy kicsit csak könyebb. Fogd fel úgy, hogy csak meg akarod ismerni az illetőt vagy ha valami csapatban vagy vele, akkor próbáld magad adni, élvezni a helyzetet.

Nem hiszem, hogy te az a kategória vagy, akinek pszicholgus kellene. Egy picit bátortalan vagy, talán a szüleid tudnának egy kis bíztatást adni.

2011. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az átlagosság, akárcsak a szépség/rondaság relatív fogalom.

Biztos lesz valaki, akinek te leszel a világ legszebb lánya. (és nem fogod anyának szólítani)


Olvasni mit szoktál? (remélem nem ilyen blikk, terefere, story, stb.)


Az, ha egy lány sokat beszél nem hátrány. Én is sokat beszélek, pedig fiú vagyok.


A szarkazmussal csak az a baj, hogy MSN-en nem lehet éreztetni megfelelően, amúgy semmi, hisz az élet is az.


Lehet, hogy ismerkedni a számodra könnyebb lenne először egy arctalan idegennel, az interneten keresztül, aztán miután már fel tudsz szabadulni előtte, azután találkozni.



17/F

2011. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

17/F -nek teljesen igaza van. Az neten csak arra kell vigyázni, hogy az érzelmek torzítva jönnek át, vagy egyáltalán nem jönnek át. hála a sok hülye smile-nak, mert ugye az csak írás...

De kezdetnek az is lehet jó ismerkedéshez.

Még csak annyit akartam írni, hogy gondold végig, hogy miért nem mersz beszélni egy fiúval? Mi rossz lehet belőle, ha beszélsz vele? Egy izugoló, zavarban lévő lány egyébként is aranyos látvány. Ha később pedig egyáltalán nincs témád az illetővel, az nem csak a te hibád. Olyat keress, akivel van. Vagy akivel szívesen beszélsz.

Tudom, hogy sokan félnek a visszutasítástól, nem csak barátok akarnak lenni. De nem kaphatunk meg mindent az életben, amit akarunk. Szerintem te egy szerethető ember vagy, azok alapján, amiket írtál magadról.

2011. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Döntsd el, egyáltalán kapcsoaltot szeretnél-e és ha igen, akkor milyet. Ne ez legyen az elsődleges, ami a fejedben van, hogy neked kell egy kapcsolat, de rossz, ha nincs, mi lesz, ha nem lesz. Élj, legyél boldog, töltsd az időd normális emberek között és majd eléred a célod.
2011. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!