Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor leszek szerelmes? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek szerelmes? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

21F vagyok, de meg nem volt se csok, se szex, szerelmem sem.

Tetszenek a lanyok, de senkivel sem akarok kapcsolatot kialakitani. Nem vagyom ra. Mi lehet ennek az oka?


2005-2006os leveleim nezegettem iwiwen, es akkor levelezgettem lanyokkal, es valaszoltak is. Meg anno volt egy lany akivel ossze akartam jonni, de nem sikerult. Nem nagyon erintett meg a dolog, mert nem ereztem magam rosszul. Es mar trauma sem ert szerintem. Mara nem nagyon levelezgetek/ismerkedek, de nem is vagyok kocka. Egyszeruen csak vagyok. :S


2010. szept. 25. 04:22
 1/9 anonim ***** válasza:

De nem is próbáltál szerelmes lenni?

Jó mondjuk ez nem csak úgy jön.De próbálj olyan lányokat keresni akik az ún'Ideálodba'tartoznak.

Randizgass ismerkedj minál többet;)

2010. szept. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha görcsössen keresed a szerelmet úgy nem találod meg. Menj el olyan helyre pl ahol a hobbydnak tudsz hódolni, hátha ott találsz egy hozzád illő lányt.

De legvégső esetben a társkereső oldalak is szóba jöhetenk.

23/L

2010. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi szokatlan. Főleg srácoknál, nem ritka, hogy olyan a személyiségük, hogy nehezen adja át magát egy érzésnek. Hogyha összejönnél egy normális lánnyal, valószinü elöbb utóbb bele is szeretnél. Ne értsd félre: de ez csak az érzelmi intelligencia hiánya. Nem azt értem ez alatt hogy bunkó paraszt vagy, hanem hogy még nem volt ilyen tapasztalatod. No worries.
2010. szept. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Félsz kezdeményezni ?
2010. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem próbáltam. nincs rá szükségem. az lenne a kérdésem, hogy miért?
2010. szept. 26. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
meleg vagy?? (komolyan kérdezem)
2010. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
NEM! tudtam hogy irni kellett volna, mielott valaki megkezdezi.:)
2010. szept. 26. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi gond nincsen én sem voltam még szerelmes pedig 35/F vagyok! :) De nem is hiányzik jó így hogy nincs asszony meg semmi és senki akinek felelősséggel tartoznék. Ez az én véleményem!
2010. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21 éves Lány vagyok.És életemben először szerelmes. Szerintem ez csak úgy megtörtént. Mára már levegőt sem tudnék nélküle venni.

Eddig minden kapcsolatom pár hétig tartott. És elég érzelem mentes volt (és vágymentes is). még mindig szűz vagyok, de vele már más benne tudnék bízni.

Megélhetem megélhetem a nőiességemet.


Lehet hogy neked is ez hiányzik hogy igazán férfinak érezhesd magad. Ám ezt legjobban egy nő mellet érezheted.


Keresd az oldalbordád Ádám. ;)

2010. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!