Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy illik az ilyet megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik az ilyet megmondani egy srácnak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akit egy hete ismertem meg,egyszer már találkoztunk és megbeszéltük, hogy holnap is fogunk.Ez így jó is lenne csak bejött a képbe a volt barátom(akire nagyon nem számítottam) és ki szeretnénk békülni egymással.A másik srácnak hogy kéne megmondanom, hogy nem szeretnék tőle semmit,mert az a baj, hogy kérdezte is hogy érzek-e a volt barátom iránt és persze azt mondtam,hogy nem de hát ez nem igaz.Nem szeretném megbántani mert aranyos gyerek és nem akarom,hogy azt gondolja hogy össze vissza beszélek,de hát a volt barátomra nem számítottam és azért mondtam ezt.A lényeg,hogy meg kéne neki finoman mondanom,hogy "ejtve van"
2011. szept. 18. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Legközelebb talán mondj neki igazat.


Amúgy meg mondd meg, hogy előkerült a volt barátod és mégis érzel iránta valamit.

2011. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igen az igazmondás nem ártott volna,de erre nem számítottam és őt meg nem akartam elijeszteni azzal,hogy még érzek a volt barátom iránt
2011. szept. 18. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont így ahogy leírtad.
2011. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de borzasztoan kapkodsz, es nem tanulsz a "hibadbol". Tegnap még ugyanilyen biztos voltal abban, hogy az uj fiuval akarsz randizni, de ma mar maskepp van. Akkor hogy allithatod ma ekkora biztonsaggal, hogy nem kell az uj fiu, ha mar tapasztaltad, hogy ez egy nap alatt is ellenkezojere tud valtozni?

Mondd meg az uj fiunak, hogy nem merted elarulni, de érzel még a volt baratod irant, és ha ő közeledne, akkor visszamennél hozzá. Errol tudjon. És akkor majd amikor mar valami biztos (!!!!), végleges (!!!), tehat nem egyik orarol a masikra, AKKOR kozolj vele veglegeset. Ne ugraltasd őt! Még azt sem tudod, a régi baratod miert akar talalkozni Veled!

2011. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

legyél őszínte, bármilyen hazugságot mondanál, levágná.

szóval mondj vmi ilyesmit,hogy: bocsánat, nem szeretnék az érzéseiddel játszani, ezért jobb ha elmondok mindent őszíntén. amikor megismerkedtünk össze voltam zavarodva, nem zártam le a volt kapcsolatomat és nem is tudom. úgy néz ki, meg tudtam a problémákat vele beszélni és folytatjuk. sajnálom, hogy így alakult

2011. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!amúgy igen,a kapkodás a legnagyobb hibám..
2011. szept. 18. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Fu, de jol tippeltem meg elsore!:) Akkor ezt is mond meg a fiunak, hogy Te kapkodsz, es ne haradgudjon, nem szandekkal csinalod vele, de erzelmileg rangatva lesz, ha Te erdekled, mert ezt Te csak igy tudod egyelore csinalni.:)

35N

2011. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus, felelőtlen hülye p.csa vagy. Érdekes, hogy a nők elvárják az őszinteséget, amit meglehetősen érdekesen kezelnek. Mivel a srác már csak vesztesként kerülhet ki a szituból és szarul fogja érezni magát, mi lenne, ha megpróbálnál őszinte lenni. Bár úgy látszik ez nem nagyon megy. Menj vissza a volt pasidhoz, ha annyira kell, de ha két hónap múlva megint szakítasz vele, nehogy a srác közelébe merj menni.
2011. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó:))
2011. szept. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!