Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meg szoktátok mondani a srácnak, hogy ha nem az esetetek? Ki szokta megmondani és ki nem? Miért?

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom az, hogy szinte minden csaj csak húzza halasztja vagy beszél össze-vissza, hülye kifogásokat keres, aminek a valóságalapja egyenlő a 0-val legtöbbször.

Fiúk tapasztalat?

Kort és nemet is írjatok.


2009. júl. 8. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen is, olyan is. Amikor húztam, akkor nekem is rossz volt, neki is, tehát tanultam a hibámból, ma már egyenesen, de finoman közlöm, hogyha valakinek bejövök, de ő nekem nem. Na, nem mintha könnyű lenne:P 15/L
2009. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én még sosem mondtam meg valakinek, hogy nem az esetem. Volt, hogy nem foglalkoztam vele, nem írtam neki vissza msn-en, és lekoptattam, mikor élőben velem akart lenni, de mindig csak finoman. Volt, mikor nagyon nem akartam megbántani, mert jó lett volna barátságban maradni, ezért nem mondtam neki semmit, csak vártam, hogy bolonduljon ki belőlem. Olyan még nem volt, hogy olyat bíztattam, aki nekem nem jött be. Annak mi értelme van?:D

A legdurvább, ami részemről lekoptatás volt, az az volt, hogy bnőmmel a strandon labdáztunk, aztán megkérdezte 2 kis srác (kb 2 évvel fiatalabbak voltak nálunk:D), hogy beszállhatnak-e. Mondtuk, hogy igen, labdáztunk is velük pár percet, aztán mondtuk, hogy nekünk mennünk kell, mert mindjárt megy a buszunk. Elköszöntünk, aztán átmentünk a medence másik felébe tovább labdázni.:D Másnap megkérdezték, hogy miért koptattuk le őket. Mondtuk, hogy nem koptattuk le őket, tényleg ment a buszunk, csak még kicsit labdáztunk utána.:P Megkérdezték, hogy most nem megy-e a buszunk. Mondtuk, hogy nem. Megkérdezték, hogy akkor most beszállhatnak-e. És mondtuk, hogy nem, aztán arrébb mentünk.:D Ez volt az eddigi legdurvább. Talán őket bántottuk/bántottam meg a legjobban. De még mindig jobb lekoptatni őket, mint hogy azt higgyék van esélyük, nem?!

Amúgy nem tudom, miért, de én szinte sosem tudom megmondani egy srácnak, hogy nem az esetem. Talán nem merem, vagy csak nem akarom megbántani őket.

16/L

2009. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokszor a másik félnek kellemetlenebb, mint annak aki elmondja a másiknak, hogy bejön neki. többször keveredtem ilyen helyzetbe, de én az őszinte, egyenes beszédnek vagyok a híve,mint annak, hogy húzzam a másik agyát. Sztem sokszor kellemetlenebbül éreztem magam, hogy vissza kellett utasítsak vkit, mint ő. Nincs értelme annak, ha húzod a másikat, mert veszítesz a hiteledből. Akár milyen rossz, meg kell mondani, mert adott esetben neked sem esik jól, ha neked jön be vaki és ő hebeg habog és hülye kifogásokat keres, csak azért hogy lerázzon
2009. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14:20as 23/L
2009. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én is ezt mondom, hogy a legegyenesebb, ha minél előbb megmondjuk finoman, hogy nem az esetünk.
2009. júl. 8. 14:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Isten bizony megmondom, külömben nemtudom lerázni a hülyéket. Bármiről is legyen szó az őszinteség a legfontossabb, ebben az esetben is, máshogy nem fogja fel.
2009. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
L/22 ez kimaradt az előzőből
2009. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nyomul, én is megmondom, minek húzni a helyzetet, ami engem fáraszt, őt pedig feleslegesen reménnyel tölti el.

18/L

2009. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy akik írnak azoknak a nagy része megmondja, hogy nem az esete az illető.

Pedig többen vannak, akik sumákolnak, de ők most is sumákolnak:D.

2009. júl. 8. 15:32
 10/13 anonim ***** válasza:

rohadtul szókimondó vagyok :D:D najo ezen nemmosolygok elég kellemetlen tud lenni néha.

am ha nagyon nyomul a képébe mondom nemtul kedvesen ha nemnyomul annyira akkor is elmondom csak mondjuk nem ugy h: szállj már le rolam b@zdmeg:D

de van amikor csak simán nem foglalkozok vele.. :)

2009. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!