Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szoktátok megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szoktátok megmondani egy lánynak, hogyha nem akartok vele beszélni?

Figyelt kérdés
Msnre gondolok.
2010. febr. 9. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vagy nincs hozzá köze, vagy nem érintett szemly abban a témában, vagy nem érdekli a pasit az a lány. Ha párkapcsolatról van szó, akkor megint csak arra lehet hivatkozni hogy az csakis saját magára vonatkozik, senki másra... --Chocky--
2010. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert nem akarunk vele beszélni
2010. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ok, azt értem, de miért nem lehet megmondani, hogy ne várjam feleslegesen?
2010. febr. 9. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:

2 vagyok

mert ilyen sz@rházi gyáva disznók vagyunk.

nem írt a srác?

elnézést kérek az ő nevében 1 pasi

2010. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Legalább csak annyit, hogy hagyjuk az egészet. Két szó, (az nem igazi szó) olyan sokat kérek? Eddig minden olyan jó volt, most meg le se..
2010. febr. 9. 23:00
 6/12 anonim ***** válasza:

nos

azert, mert egy nonek nem lehet csak ugy odavetni, hogy nem akarok veled beszelni. akkor rakezdi, hogy miert nem, mi nem tetszik rajtam, mi a baj, talan csunya vagyok? masnap mar rolad beszel mindenki, hogy mekkora szivtelen gazficko vagy. ezert. ne szolj szam, nem faj fejem...

2010. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én megmondom.

Úgy általában mindent amit gondolok.

Ezért is tart a környezetem bunkónak.

2010. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk, talán már nem is fogunk. Ennyit nem érdemlek meg, hogy hagyjál ribanc vagy valami azután amikről beszéltünk..
2010. febr. 9. 23:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt kérdezhetném én is fiúként. Felvesz egy csaj msn-re akinek valszeg' tetszem is (különben miért venne fel) és alig beszél velem. Ha írok neki van, hogy válaszol rendesen, de van, hogy alig, vagy egyáltalán nem válaszol. Ha én nem írok ő sosem ír. Most akkor mit gondoljak róla? Miért nem küld el a francba ha nem érdeklem?

Szóval nem csak fiúk csinálják ezt...

2010. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! Pn lány vagyok, és a fiúk szerintem ösztönösen ilyenek.. az én haverom is valamikor csak kilép, aztán következő beszélgetéskor már búcsúzkodik. Én egyszer megkérdeztem, hogy zavarok-e, mert nem írt semmit.. és akkor jött, hogy bocsi, dehogy zavarok, sajnálja a dolgot, ne menjek el.. Ezeken elmenni?!
2010. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!