Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti meg szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meg szoktátok mondani a srácnak, hogy ha nem az esetetek? Ki szokta megmondani és ki nem? Miért?

Figyelt kérdés

Az én tapasztalatom az, hogy szinte minden csaj csak húzza halasztja vagy beszél össze-vissza, hülye kifogásokat keres, aminek a valóságalapja egyenlő a 0-val legtöbbször.

Fiúk tapasztalat?

Kort és nemet is írjatok.


2009. júl. 8. 14:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nekem sem esetem a szöke mindig is azt mondtam hogy nem lesz szöke barátnöm meg festett haju sem me szökéknak nem lehet viccet mondani meg tul mintaszerü szépségek a festett haj meg azér enm mert nemteccik magának az illetö és nem fogadja el magát olyannak amilyen erre most 1 festett szöke bnöm van és szeretem :D 18F
2009. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hüh most igy viszaolvasva bocsi a rengeteg helyesirási hibáért gépelés nem erösségem :D
2009. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

16L

Én eddig pár erősebb jel után mindig megmondtam nekik, hogy ne haragudjatok, de ebből nem lesz semmi. Indokokat nem hoztam föl, és általában nem is kérdeztek.

Ez így fair.

2009. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!