Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zavaró számotokra lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavaró számotokra lányok?

Figyelt kérdés
Elszoktam vörösödni, mikor elhivok egy lányt randira és kiszárad az ajkam hirtelen.Van merszem odamenni, de mikor néz rám hogy mit is akarok akkor kezd a szivem kalapálni durván...elmondom a mondokát, de közben látszik rajtam hogy ideges vagyok.
2011. szept. 3. 21:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Aki még azt mondta hogy még pár rutin, és simán fog menni, üzenem, hogy nekem volt már több barátnőm is és már 29 vagyok.Attól még vörösödök, mikor tudom hogy lehet égő lesz a helyzet...nem nagyon tudok változni.


Látom vannak egyes hozzászólok akik azt hajtogatják, hogy nekik férfi kell, nem önbizalomhiányos kisfiú...hát az hogy odamegy hozzád és előadja a dumáját ahhoz már megvan a kellő önbizalma az embernek...az én esetemben ha elkezdenék dumálni a lányhoz több ideig rövid időn belül már teljesen lazán beszélnék vele,hiszen nincsenek próblémáim a határozottsággal, de az hogy vörösödök közben, az önkéntelenül jön,...kb olyan mint a tüsszentés...nem tudod megállitani.

2011. szept. 4. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!