Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az ilyen arcbőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az ilyen arcbőr nagyon zavaró?

Figyelt kérdés

Szóval elég csúnyán pattanásos volt a bőröm tini koromban, szerencsére már elmúlt a gyógyszeres kezelés hatására, csak sajnos ilyen foltos maradt az arcom, mint ezen a képen az illetőnek:

[link]


Ez mennyire zavaró nektek lányok?


Ez a kép egyébként egy orvosi hámlasztás során készült, én is ilyen kezelést szeretnék majd, csak most gyűjtenem kell rá a pénzt, mert elég drága :P


20F


2010. jún. 21. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az én barátomnak is ilyen.engem nem zavar. semmivel se tekintek rá különben mint pl egy anyajegyre
2010. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát, most bocsi hogy ezt mondom, de engem zavarna...Egyik ismerősömnek is ilyen, rajta nem zavart mert csak barátok voltunk, de párkapcsolatnál engem zavarna.

Jó, lehet felszínes vagyok, de hát ez van.

2010. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

én már férjnél vagyok....de komolyan azt gondolod h ez az amiért valakit szeret az ember?

vagy ez az ammit először meglát benned?

vagy ez az amit fontosnak tart?

ha égés neki ez...akkor lapátra vele...

ha megbíz6ó vagy az sugárzik az emberből, ah az is ha kedves vagy, figyelmes, meghallgatod a másikat.....

nőknek ez kell...nem feltétlen egy tökéletes álompasi, aki mellett szorongás nélkül nem is tud élni, neh elvadásszák előle....

a belső sokkal fontosabb és azt is rögtön meglátják ha megszólalsz nem csak a bőröd.....

rem segítettem......

szia

2010. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

alapozd le ha nagyon zavar.

vanak olyan alapozók amik egybeolvadnak a bőrrel. egy megbízható lányismerős véleményét nyugodtan kikérheted, hogy melyik a legjobb.


18l

2010. jún. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször szemet szurna meg minden, de már a sokadik találkozás után pl ugy hogy egyhonapon át mindenap találkoznánk, beszélgetnénk stb. szerintem már felse tünde vagyis, látnám csak nem érdekelne... nemtudom hogy irjam le:D de a párod ugy fog elfogadni téged ahogy vagy =)
2010. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha valakit szeretsz azt úgy szereted ahogy van:)

nem zavaró.feltűnne..de aztán semmi különös:)

2010. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat. Azért vagyok ennyire bizonytalan, mert eddig csak egy barátnőm volt, őt konkrétan nem zavarta a dolog, pedig akkor még pattanásaim is voltak :S Lehet, h inkább megvárom amíg összejön a pénz a kezelésre és csak utána keresek lányt magamnak, mert attól tartok elég sokaknak jelent ez problémát, amit persze meg is értek.
2010. jún. 21. 16:26
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem az egész hátam ilyen. engem nem zavarna :))
2010. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne zavarjon. Egyáltalán nem csúnya. Lehetne százszor rosszabb is. Engem biztosan nem zavarna. Ha egy csaj ezek miatt a pöttyök miatt nem szeretne akkor ne is szólj hozzá:D

puszi:D

2010. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a bíztatást, olyan aranyosak vagytok ti is, mint a volt barátnőm :)

Kíváncsi lennék az életkorotokra is, kár, h elfelejtettem megkérdezni.

2010. jún. 21. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!