Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit tehet az a 25/F,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nastic kérdése:

Lányok, mit tehet az a 25/F, aki (folyt)?

Figyelt kérdés

Pozitívumok:

1. viszonylag jóképű (férfias arc, rövidhaj)

2. átlagos testalkatú, se nem kövér se nem vékony (180/83)

3. átlagon felüli mérettel rendelkezik, az exek szerint nagyon jó az ágyban, eléri a nőknél az orgazmust könnyedén (van aki szerint időszakonként erősen szex orientált egy kapcsolatban)

4. van humorérzéke (de ez is mint a stílusa túl nyers, szókimondó, néhol elvont)

5. nyugodt típus, higadt, nem pánikol kezeli a helyzeteket.


Negatívumok:

1. túl nyers/szókimondó a stílusa (de nem az "ami a szívemen az a számon" azért meggondolom mit mondok és kinek, de nem szépítem a dolgokat ha csak nagyon nem szolgálja az érdekem)

2. ha megismer egy lányt nagyon nehezen tud beszélni a tipikus témákról, a bunkómacsó fajta effektet ami tetszik a most nem részletezem lányokkal nem tudja üzni, tehát nem tud kedvesen viccesen bunkó lenni.

3. rendkívül nehezen beszél a semmiről!

4. viszonylag nehéz megnevettetni, nem áll neki jól a mosolygás sem

4. megkell szeretni, nem egy extravagáns nagydumás, inkább a társaság szélén helyezkedik el 80 százalékban, csak a szorosabb ismerősi / haveri körben tud esetleg középpontba kerülni

5. a merészsége máshol jön ki, mint a féktelen ismerkedésben az utcán (azért egy erős szemkontaktusnál leszólít.D)

6. nincs tele lóvéval, és amikor ennek az ellenkezője áll fenn akkor is spórol mindenen mint egy őrült. (mer még tanul)

7. pár éve egyre gyengébb baráti körrel rendelkezik, lakhely, egyébb izoláció miatt, +hogy nem járkál sokat szórakozni

8. ahelyett hogy hipozott farmert hordana trendi frizurával és líla póloval úgy öltözik mint egy normális ember

9. ha éppen elfogadható akar lenni a többség számára, túl általános szürkévé válik, unalmassá ha nem lehet saját maga.


a negatívumokat lehetne még folytatni pár évig...:D A tulajdonságok a valóságot vetítik vissza. Viszont az életem meglehetősen negatív vágányra állt pár éve, nehezen válok pozitívvá. Tehát a kérdések egy átlagos női lélek képes egy iylen emberrel járni? Mit gondol az ilyen emberről? Milyen terve támad egy lánynak egy ilyen emberrel? Netalán jó távolról elkerülni? Vagy az ellenkezője? Tanács? Remélem sikerült egy olyan képet kialakítani ami alapján tudtok véleményezni stb.


2011. nov. 8. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
E/3-ban írsz magadról,aztán meg E/1-ben,szerintem kimaradt a felsorolásból,hogy megőrültél.:D
2011. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezzel megfogtál:) Nem figyeltem rá valóigaz
2011. nov. 8. 22:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Hú, hát én is majdnem pont ilyen vagyok, egy-két apróbb részletben eltérő :D Ebből kifolyólag nekem semmi problémám nem lenne veled. (Habár azt hiszem, én nem vagyok átlagos női léleknek mondható.)

A válaszok: én képes lennék egy ilyen emberrel járni. Azt gondolom, hogy ez (számomra) normális. Fogalmam sincs milyen terveim támadhatnának, azt a helyzet adja. Nem feltétlen kerülöm el, habár beszélgetni nem lenne könnyű, mivel én is nehezen beszélek és nem csak a semmiről. Tanács: hát nem tudom, én is hasonló cipőben járok, és teljesen tanácstalan vagyok...

2011. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Mindkettőtöknek üzenem:ne görcsöljetek ezen!Lazuljatok,rátok férne egy jó nagy adag lazaság...
2011. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 napietus ***** válasza:
100%

nekem nagyon szimpatikus vagy. mondjuk ezzel nem vagy beljebb, mert:


1. fiatal vagy hozzám


2. férjnél vagyok.


29/n

2011. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Solarian ***** válasza:
Nincs semmi gond a szókimondással. Bár én totálisan nyers vagyok. Ami a szivemen az a számon. Őszinteség ftw
2011. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 3. pont után a többi még érdekel valakit szerinted? :D Ha véletlenül szakítok a párommal, írok privátot :D
2011. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2: Örülök hogy nem vagyok egyedül a stílusommal, imponál amiket magadról írtál, csak hát miről és hogyan beszélne két ilyen ember az tényleg kérdéses, ami még érdekesebb hogy vajon hogy ismerkedik meg a valóéletben :D

3: időnként előfordulnak olyan súlyos gondok amik az egész összhatásra rányomják a bélyeget, nem kell a nőügyön görcsölni folyamatosan hogy az ember nyugtalan feszült legyen

4: Örülök, hiszen jó érzést ezt olvasni, főleg egy olyan helyzetben, amikor idegenek azt írják amit gondolnak, kötetlenül, ez fontos az egész kérdésben amit kiírtam

5: van olyan:)

6: csak sajnos ezt az ember nem teheti ki az ablakba:D ez egy kellemes meglepetés lehet jobb esetben a nő számára, de látatlanban, főleg amikor próbálnál egy idegennel megismerkedni sajnos nem könnyű bevetni:D


köszi a válaszokat, írjatok még

2011. nov. 8. 23:30
 9/15 anonim ***** válasza:

Az égvilágon semmi gond veled azok alapján, amiket felsoroltál. Ne légy nagyon merev, ismerkedj lazán, akkor nem lesz gond :)

23/N

2011. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te azt hiszed érvek és ellenérvek alapján fog beléd valaki szerelmes lenni? Hol élsz öcsém? Töm mindeggy mekkora a farkad hogy öltözködsz vagy hogy spórolsz néha és szókimondó vagy most leírtam pár pl-t. Ha érzés nélküli kapcsolatra vágysz akkor érvek szerint döntesz ha szerelemre akkor tök mindeggy milyen érvek és ellenérvek vannak. Az élet nem tárgyalóterem.
2011. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!