Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit tehet az a 25/F,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nastic kérdése:

Lányok, mit tehet az a 25/F, aki (folyt)?

Figyelt kérdés

Pozitívumok:

1. viszonylag jóképű (férfias arc, rövidhaj)

2. átlagos testalkatú, se nem kövér se nem vékony (180/83)

3. átlagon felüli mérettel rendelkezik, az exek szerint nagyon jó az ágyban, eléri a nőknél az orgazmust könnyedén (van aki szerint időszakonként erősen szex orientált egy kapcsolatban)

4. van humorérzéke (de ez is mint a stílusa túl nyers, szókimondó, néhol elvont)

5. nyugodt típus, higadt, nem pánikol kezeli a helyzeteket.


Negatívumok:

1. túl nyers/szókimondó a stílusa (de nem az "ami a szívemen az a számon" azért meggondolom mit mondok és kinek, de nem szépítem a dolgokat ha csak nagyon nem szolgálja az érdekem)

2. ha megismer egy lányt nagyon nehezen tud beszélni a tipikus témákról, a bunkómacsó fajta effektet ami tetszik a most nem részletezem lányokkal nem tudja üzni, tehát nem tud kedvesen viccesen bunkó lenni.

3. rendkívül nehezen beszél a semmiről!

4. viszonylag nehéz megnevettetni, nem áll neki jól a mosolygás sem

4. megkell szeretni, nem egy extravagáns nagydumás, inkább a társaság szélén helyezkedik el 80 százalékban, csak a szorosabb ismerősi / haveri körben tud esetleg középpontba kerülni

5. a merészsége máshol jön ki, mint a féktelen ismerkedésben az utcán (azért egy erős szemkontaktusnál leszólít.D)

6. nincs tele lóvéval, és amikor ennek az ellenkezője áll fenn akkor is spórol mindenen mint egy őrült. (mer még tanul)

7. pár éve egyre gyengébb baráti körrel rendelkezik, lakhely, egyébb izoláció miatt, +hogy nem járkál sokat szórakozni

8. ahelyett hogy hipozott farmert hordana trendi frizurával és líla póloval úgy öltözik mint egy normális ember

9. ha éppen elfogadható akar lenni a többség számára, túl általános szürkévé válik, unalmassá ha nem lehet saját maga.


a negatívumokat lehetne még folytatni pár évig...:D A tulajdonságok a valóságot vetítik vissza. Viszont az életem meglehetősen negatív vágányra állt pár éve, nehezen válok pozitívvá. Tehát a kérdések egy átlagos női lélek képes egy iylen emberrel járni? Mit gondol az ilyen emberről? Milyen terve támad egy lánynak egy ilyen emberrel? Netalán jó távolról elkerülni? Vagy az ellenkezője? Tanács? Remélem sikerült egy olyan képet kialakítani ami alapján tudtok véleményezni stb.


2011. nov. 8. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mintha a saját jellemzésemet olvastam volna, csak lányban.. :)
2011. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány baz.d meg


a csajok azt látják amit láttatni akarsz velük, am meg mindenki úgy viselkedjen, hogy saját magának feleljen meg ne másoknak próbáljon megfelelni

2011. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak azon csodálkozom, hogy 25 évesen még nem ismerted fel, hogy nincsen olyan, hogy "egy átlagos nő képes-e veled járni", és olyan sincs, hogy leszögezett pozitívumok, vagy negatívumok.


"Az, hogy én ki vagyok, attól függ, Te kinek akarsz látni engem." - Ezt hallottad már? Mert nagy igazságtartalma van.


A külső, és a belső tulajdonságaidra is az az igaz, hogy bizonyos embereknek tetszene, míg másoknak nem. Nem vagyunk egyformák. Nincs olyan, hogy "általában".

Például mivel én is csendes, meg lennék békülve a te csendességeddel is, mivel engem a folyton dumáló emberek idegesítenek. Egy bő beszédű ember viszont lehet, hogy a világból kiszaladna tőled.


Az emberek amúgy a belsőt tekintve egyrészt a magukhoz hasonló tulajdonságú embereket értékelik, mert velük tudják megértetni, és elfogadottnak érezni magukat. Másrészt értékelhetik a velük ellentétes tulajdonságokat is, ha az a párjukban úgy adatott meg, hogy őket jó irányba befolyásolja.


Ne azon agyalj, hogy "általában" jó lennél-e. Nincs általában. Minden ember más.

Magaddal legyél jóban, magadat tudd szeretni, magadat fogadd el. Ha ez adott, képes leszel megtalálni, és megtartani azt az embert, aki úgy tud szeretni és elfogadni, ahogyan vagy. Minden ember nagyszerű valakinek.


L, 23

2011. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy ha napietus rád bólint akkor már lehetsz valaki :D
2011. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Éld az életed, szedd rendbe a dolgaid, és előbb vagy utóbb barátnőd is lesz. Amíg nincs pozitív gondolkodásod, csak sajnálod magad, addig nem valószínű, hogy összejössz egy normális lánnyal. 24/N
2011. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!