Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez zavaró számotokra lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavaró számotokra lányok?

Figyelt kérdés
Elszoktam vörösödni, mikor elhivok egy lányt randira és kiszárad az ajkam hirtelen.Van merszem odamenni, de mikor néz rám hogy mit is akarok akkor kezd a szivem kalapálni durván...elmondom a mondokát, de közben látszik rajtam hogy ideges vagyok.
2011. szept. 3. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak irritáló...
2011. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem zavarja a lányokat, mert csak a külső számít nekik. Ha csúnya vagy, gáznak gondolják, de ha jóképű, akkor cukinak.
2011. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Észrevettem hogy mikor én elvörösödök a lány is elvörösödik...gondolom tudja már hogy mi következik, mit zúditok rá.Persze azok akik nem tetszenek azokkal sima minden....tipikus.
2011. szept. 3. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon aranyos ha egy fiú elpirul..látom h oda van értem...tök jó (L)
2011. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem sokkal-sokkal jobban bejönnek a határozott "tudom mit akarok" fiúk, bocsi.:) az ilyen önmbizalomhiányos, vörösödős fiúk nekem eg ykisfiút szimbolizálnak, és én a férfias fiúkra bukom nem a kisfiúsakra
2011. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nyomtasd a mondókádat egy papírra, és tedd a lány elé,aztán hagyd, mint a metrón a süket-néma pajtás, aztán 2 perc múlva menj vissza
2011. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem bejön :)

valamelyik előttem szólónak: nem feltétlenül kisfiús, hanem lehet az is, hogy csak simán romantikus... *-*

szóval nekem bejön. :D

2011. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :)

Egyébként hány éves vagy?

2011. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Néha jó betöltögetni a fiú mondanivalóját amikor látszik rajta hogy zavarba jött:) Valamikor viszont az a jó módszer amikor odamész, és csak úgy szórod a szöveget.;) :D
2011. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem olyan fontos ez a momentum, hogy ettől függjön, hogy lesz-e folytatás.

Lehet, hogy még pár alkalom és már rutinosabb meg bátrabb leszel.

2011. szept. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!