Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel kb 2 hete beszélek neten, közel lakik, nagyon tetszik. ő kérdezte, h mikor felelne meg nekem a találkozás. Erre írtam időpontot, de az nem volt jó neki...utána kb még kétszer írtam,ésaz se volt jó neki. Utána meg írtam neki, hogy hát jó....erre írta, hogy ne szomorkodjak, majd találunk megfelelő időt tutira. És most ez a hét tuti nem jó se neki se nekem....Szóval nem értem...Most tényleg nem jó neki, vagy csak szórakozik? Mert akkor mi a fenéért írja, hogy tslálkozzunk, ha semmi nem jó neki...:(:(
2011. szept. 2. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
csak úgy
2011. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy hibás, csak siettem:)
2011. szept. 2. 19:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy? Bővebben?:S
2011. szept. 2. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak az agyadat húzza, vagy nem mer veled találkozni és fél egy kicsit...
2011. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne írj már neki ennyit, most biztos úgy érzi hogy rászálltál. kérd meg hogyha még mindig szeretné, akkor válasszon ő valamit.
2011. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát most úgy vagyok, hogy leálltam az írogatással.Ha akar, majd ír ő....Csak hát ha ő akart találkozni, akkor miért nem tud rendesen dönteni....Én nem akarom zaklatni, csak nagyon tetszik, és félek, hogy ha hosszabb idő eltelik, meggondolja magát, vagy talál mást, stb:(
2011. szept. 2. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha egy egyszerű férfi lélek, és tényleg nem ér rá?
2011. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg így van, akkor az jó....csak akkor is itt van bennem, hogy mi van ha nem:/ Nem szeretem a bizonytalanságot...
2011. szept. 2. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!