Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért ilyen félénkek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen félénkek manapság?

Figyelt kérdés
Miért nem mernek leszólítani egy srácot? Hisz ez az ő dolguk lenne, lassan már ott tartunk, hogy egy fiúnak kell odamenni egy lányhoz...
2011. szept. 2. 14:19
 101/146 A kérdező kommentje:

16:01


Nem is feltételeztem, hogy felkaptad a vizet, csupán kíváncsi voltam, te, hogy reagálnál, ha leférgeznének. Egy választ nyugodtan kell leírni, tehát nagyon helyes és jól csináltad.


"Azt majd én eldöntöm, hogy ki a férfi számomra."


Szíved joga, de gondolj bele, ha van egy nő, aki ugyan ezt vallja, csak ő mondjuk börtöntöltelékekre bukik, akkor számára (bár nagyon hülye) a tisztességes emberek a férgek. Ezzel csak arra akarok rámutatni, hogy mielőtt leférgezel valakit, vagy kihalásra ítéled szavakkal, írd, oda, hogy "szerintem".


"És bocs, de nem élek teljes öntudatlanságban,egy ugyanolyan csendes, szűkszavú srác is simán megcsalhatja a barátnőjét, mint egy határozottabb egyedebb is. Ez nem ettől függ."


Egyetértek. :)

2011. szept. 3. 16:05
 102/146 anonim ***** válasza:
100%

Leféregeznek, akkor tegyék nyugodtan. Nem számít.


"Szíved joga, de gondolj bele, ha van egy nő, aki ugyan ezt vallja, csak ő mondjuk börtöntöltelékekre bukik, akkor számára (bár nagyon hülye) a tisztességes emberek a férgek. Ezzel csak arra akarok rámutatni, hogy mielőtt leférgezel valakit, vagy kihalásra ítéled szavakkal, írd, oda, hogy "szerintem". "


Azt írok amit akarok. Ugyanezt teszed te is nem? Oldalakon keresztül. Normálisan is írtak, de csak a te saját véleményedet mondtad el, az nem számít ki mit ír. Hogy nem mindig a nőnek kéne kezdeményezni, hanem a férfinak is. És ugyanez fordítva. A nő is kezdeményezhet, csak én már azt unom,h ogy mindig nekem kellene kezdeményezni. Mintha kihaló félben lennének a férfiak. Nem csodálkozom, hogy fiatalabb nők idősebb pasikkal jönnek össze.

Kinek hogy. Ha szereti a börtöntöltelékeket, akkor számolnia is kell vele, hogy az milyen lehet. Az ő baja.

2011. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/146 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom írtad-e, de valaha is adtál jeleket lányoknak, hogy igen tetszel. Szemeztél velük, mosolyogtál rájuk?

Vagy csak várod, hogy odamenjenek hozzád?

2011. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/146 A kérdező kommentje:

16:05


"Azt írok amit akarok. Ugyanezt teszed te is nem? Oldalakon keresztül. Normálisan is írtak, de csak a te saját véleményedet mondtad el, az nem számít ki mit ír."


Ez nem igaz, már többször írtam, hogy elolvastam a kommenteket, vagy minden kommentemet azzal kezdjem, hogy "számít amit írtál, de", vagy mit vársz? :DD


Ismerek minden párkapcsolati formátumot, anélkül, hogy bármelyiket kipróbálnám, bele tudom magam élni és nincs is rá szükségem. Igazából abból kiindulva, hogy ez az egy életed van, én nem akarom azt csinálni amit mindenki csinál, mert abban nincs semmi különleges, ezért sem akarok családot, tehát nagy valószínűséggel eleget teszek a kihalási kérelmednek, annak ellenére, hogy szaporodásképes egyed vagyok és a külső tényezőimmel is minden rendben. :)

2011. szept. 3. 16:19
 105/146 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem igaz, már többször írtam, hogy elolvastam a kommenteket, vagy minden kommentemet azzal kezdjem, hogy "számít amit írtál, de", vagy mit vársz? :DD "


Tőled?:) Semmit.


"Ismerek minden párkapcsolati formátumot, anélkül, hogy bármelyiket kipróbálnám, bele tudom magam élni és nincs is rá szükségem. "


Na hát, én is ilyen vagyok.

Ezért sem hagynám azt, hogy valamelyik is pofán vágjon vagy nem várnám meg míg megcsal, vagy hazudik nekem. De azért sokszor már azon a határon vagyok, hogy kiábrándulok a párkapcsolatokból és inkább nem kell nekem egy sem:).


"gazából abból kiindulva, hogy ez az egy életed van, én nem akarom azt csinálni amit mindenki csinál, "


Szóval szerinted az, hogy kezdeményezés az egy kötelezettség, és szabály? Hát nem így működik ez , de azért neked is gratulálok,hogy így túlbonyolítod. Mint írtam a nő is kezdeményezhet, de a férfi is akkor erőltesse meg magát olykor és ne csak azt várja, hogy a nő kezdeményezni fog feltétlenül. Ha tetszik neked egy lány, és tudod is, hogy a lánynak is tetszel akkor szerintem az alapvető ösztönök ilyenkor beindulnak, és nem a szabályokhoz igazítod magad. Ugyanúgy előálíttottál magadnak egy szabályt, ahogy én is, csak én tudom mikor szegjem meg. Te viszont ragaszkodsz hozzá, ami nagy baj.

A többivel egyet értek.

2011. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/146 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommented azért már mérföldkövekkel jobb az elsőnél, ami így hangzott:


"Hát, ez még jobban megerősítette azt, hogy inkább megvárom az igazi férfit, míg ő kezdeményez nálam, minthogy én menjek oda egy ilyen féreghez.

Szerencsére még vannak Férfiak, akik nem olyanok, mint te.

Remélem a te fajtád hamarosan kipusztul.:)"


Ez a kérdés nem tükrözi a valódi énem, pár oldallal ezelőtt leírtam már, fogadd el a puszim és minden jót. :D

2011. szept. 3. 16:34
 107/146 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy hangzott, felesleges volt bemásolnod.

Tartom is magam ahhoz, de még is tudom mikor szegjem meg ha úgy van. De most tökéletesen el vagyok egyedül, így nem várok a sült galambra ahogy te is.

A sok károgásod mellett nem tudom már hol írtad. De lényegtelen. Kösz neked is minden jót!:)

Találd meg azt akit valóban szeretnél!;)

2011. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/146 A kérdező kommentje:

16:37


A sértések miatt másoltam be, nem amiatt, hogy te vársz a nagy Ó-ra :D


Ha szabad megjegyeznem, neked a múlt a szeretőd és a jövő a férjed. :)


Én sem várok sült galambra, bár egy galamb épp folyamatban van és minden jól alakul.


"Kösz neked is minden jót!:) "


Most hogy van ez, haljak meg, féreg vagyok, vagy legyen minden jó? Nem értelek.


"Találd meg azt akit valóban szeretnél!;)"


Már megtaláltam, nem fogod kitalálni ki az. Igazából kettő van, az egyik te vagy.

2011. szept. 3. 16:47
 109/146 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire egy fake ember b+... -.-"""
2011. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/146 A kérdező kommentje:

17:10


Az embernek nem szabad hagynia, hogy összetett képet alkossanak róla, minden pillanatban azon kell lennie, hogy meglepje embertársait. :)

2011. szept. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!