Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (lent)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, ha egy 16 éves lány egy 19 éves fiúval van együtt? Soknak találjátok?.. 3 év korkülönbség.

Mit gondoltok erről? :)


2011. aug. 25. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sok szerintem.
2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pedofil
2011. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15/18 voltunk mikor összejöttünk. most 22 vagyok, bnőm 19. Szerintem ideális a 3év korkülömbség.
2011. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teljesen jó
2011. aug. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt, hogy hagyjátok már abba a kérdéseket erről! mindenki döntse el maga, hogy elég érett-e egy kapcsolathoz egy 1-2-3-4... évvel idősebb egyénnel. én aztán nem fogok ismeretlenül ítélni.

de ha ez a te kapcsolatod, és feltetted ezt a kérdést, akkor...

2011. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó! Itt nem erről van szó! Igen, udvarolgat nekem egy 19 éves srác. Nekem semmi bajom ezzel, és valószínű, hogy lesz is belőle valami. Én csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Mert nem tudom, hogy szüleim mit szólnának majd hozzá, ezért kértem véleményt! Most megnyugodtam, hogy nem akad ki senki :)

2011. aug. 25. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!