Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éretlen velem egykorúak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen velem egykorúak?

Figyelt kérdés
Rengeteg magazint olvasok, abban minden második 13 éves csaj jár vagy smárol valakivel. Én is ennyi vagyok most és már kezdek vágyni egy párkapcsolatra vagy randira, de a többi osztálytársam vagy hasonló lány a suliban még egyáltalán nem szerelmes meg semmi és olyan furán érezném magam, h nekem lenne pasim meg minden, biztos piszkálnának, h k*rva vagyok. Ti mit gondoltok erről?
2011. aug. 22. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, éretlenek a veled ehykorúak, csak úgy mint te.

Ennek a kérdés föltevésnek pedig fuss neki mégegyszer.


F/16

2011. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyerekszerelmek nagyon jó dolgok egy ember életében :) Attól mert jársz valakivel még nem vagy k*rva. Hidd el a korosztályodban sokan durvább dolgokat is csinálnak. Szóval mindent bele :D
2011. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik lek*vááz a suliban, az délután a napközi helyett sz0pja a f@szt a bokorban, csak erre gondolj, és így könnyedén kinevetheted őket.:)
2011. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan ismerkedj,,csak tudd hogy hol a határ,bár sokan nem tudják,tapasztaltam...
2011. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj ha a csajok azt mongyák h kuva szard le őket irigyek az a lényeg te szeresd őt de ne legyél akkora ribanc mint az oszitársam aki 13 év 1 éve nem szűz!
2011. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 évesen?Azért az durva,legalább jól néz ki,vagy pont mint egy csitri?
2011. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is nyugodtan ismerkedhetsz ,persze a saját korosztályodban :)
2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vagyok én is 13 évesen ismerkedtem meg a barátommal :)
2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!