Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éretlen vagyok? Vagy mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen vagyok? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és egyre jobban félek, hogy valami bibi van nálam:) Egyszerűen képtelen vagyok kapcsolatba kezdeni. Tudom, tudom, tizenhat éves vagyok, nem kell elsietnem, csak furán érint, mivel a barátnőim egyikének sincs ilyen problémája.

Általában mindig van körülöttem egy-két srác, és ha elhívnak valahová, el is megyek velük, viszont onnantól, hogy a randi kezdetét veszi, csak olyanok járnak a fejemben, hogy "még csak tizenhat éves vagyok", "ez csak egy srác, és annyi van még a világon", stb. És ezeknek általában az a vége, hogy a srác a randi után ostromol, én pedig lekoptatom. És hiába tetszett nekem előtte, vagy volt jó fej a randin, egyszerűen megkönnyebbülök, hogy nem kell vele többet találkoznom. Smárolásig már több emberrel jutottam, abszolút nem vagyok zárkózott csaj, nem is tudom, mi a probléma. Akárhányszor végig gondolom, mindig oda jutok, hogy talán még éretlen vagyok. Szerintetek?:S


2009. ápr. 9. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak egyszerűen nem vagy biztos magadban, hogy akivel éppen randizol, az a megfelelő neked. sztem ez nagyon is normális.szal ne aggódjXD
2009. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félsz kapcsolatba lépni, de ezzel nincs semmi baj hiszen még fiatal vagy és semmit sem kell elsietni. Semmi baj, hogy ha még nem akarsz barátot. Ettől még egyáltalán nem vagy éretlen.
2009. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ebben az életkorban épp ezt kell tenni.Ismerkedni,randizgatni.felesleges még egy komoly kapcsolat,mert ha pl. mégis nagyon szerelmes leszel valakibe és velemaradsz évekig akkor talán úgy érezheted h valami hiányzik.És tényleg van elég pasi a világon.Azért amiért másoknak van párkapcsolata,nem kötelező h neked is legyen.Nem kell mindig másokkal törődni.
2009. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kicsit megnyugtattatok=)
2009. ápr. 9. 22:32
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem meg pont te csinálod jól. Egyszerűen nem vagy kész egy kapcsolatra. Én ugyanígy voltam, ugyanennyi idősen. Érdekeltek a fiúk, nem azt mondom, h nem. Csak ha elképzeltem, h vkivel kézenfogva járkálok, hát elkapott a frász. Én is sorra lekoptattam minden srácot, akin azt láttam, h próbálkozik nálam. Nem is bántam meg, 19 éves voltam, mikor összejöttem az első barátommal, és addig legalább volt kellő "ismeretem", h hogyan kell viselkednem, meg hogyan kell bánnom egy sráccal, ha járunk. Addigra elég jól föl voltam készülve, szellemileg is de főleg lelkileg.

Nincs veled semmi baj, szerintem pont h te vagy az érett. :) (23/L)

2009. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

szerintem meg ha szerelmes lennél épp az ellenkezője járna az eszedbe randi után ;)

talán csak nem jól próbálkoznak? :D

2009. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Mág ne is akarj fiatal vagy áljál!!Nem kell magad le kötni minek?felesleges!!!egy púp hátadra!!
2009. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van, nem kell nekem pasi még:D Idegesítene, ha a nyakamon lógna:D [jó, persze, ha megfelelőt találok, azt nem fogom tehernek érezni, tudom én:)]. Köszi szépen, mindenki:)
2009. ápr. 14. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!