Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy picit infantil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy picit infantilis, éretlen lányt, ilyen kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Megismertem egy picit infantilis, éretlen lányt, ilyen kapcsolat működhet?


Mindketten 24 évesek vagyunk, a leányzó egy nagyon picit testileg is fejletlen. Viszont éretlennek és gyermekinek tünik, igy a korához képest legalábbis. Persze ez nem gond, de szerintetek milyen kapcsolat alakulhat ki, ha kialakul?


2010. nov. 21. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
gyerekes ember is tud komoly lenni. én is ilyen vagyok szeleburdi, bolondos. szerintem sokkal viccesebb így ez élet, mint teljesen komolyan. Viszont képes vagyok éretten viselkedni, tehát szerintem a lány is. Változatosak vagyunk:)
2010. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha valaki oldott állapotában lesz olyan, mint aki citromba harapott, hát nem is tudom...Az az érdekes!
2010. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tud komolyan venni dolgokat,akkor nincs ezzel gond.Én például nagyon nem szeretem a savanyú,sótlan embereket.Talán mert magam is szeleburdi csaj vagyok,mint az első válaszoló.Szerintem is izgalmasabb úgy az élet,ha nem vagyunk citromba harapottak,és van bennünk gyermekiség.
2010. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!