Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van, aki hasonlóképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van, aki hasonlóképp szenved, mint én?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok amúgy. Most már úgy érzem, hogy nem bírom tovább, nincs kit szeretnem és nincs, aki viszont szeretne. Nem jó egyedül de sajnos eddig akárki tetszett meg, valahogy viszont sosem érzett úgy irántam vagy nem alakult ki köztünk olyan kapcsolat. Én inkább a vékony, alacsonyabb lányokra bukom, tudom elég jó ízlésem van nők terén külsőre, mert ezt látja ugye először mindenki meg, de én nem akarom alábbadni, biztos van olyan lány, aki rám vár, különben miért érdemes élni?


Olyan jó érezni, ha van kit érinteni, ölelni, puszilni, csókolni, nagyon hiányzik ez az érzés. Olyan kedvetlen vagyok így egyedül, mintha egy részem hiányozna és mostanság egyre erősebben kínoz a vágy egy társra, egy lányra.


2011. aug. 22. 01:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
velem is pont ugyanaz van, mint keled kedves kérdező! én lány vagyok, de vágyok arra, hogy legyen egy férfi mellettem . ugyhogy meg tudlak érteni, és hidd el, egyszer rád fog találni az igazi. és na is add alább! nagyon fontos! sok sikert :)
2011. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én is igy vagyok és nem vagyok se csunya se buta sőt illik rám a leirásod is ,de mégsedm találok senkit aki bejönne nekem és én i snekii,ésssss már várom h szerelmes legyek.és merre laksz kedves kérdező?
2011. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Debrecen környéek és 21 vagyok.
2011. aug. 23. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!