Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még más is, aki ennyire...

Van még más is, aki ennyire szenved mint én?

Figyelt kérdés

21 éves szűz fiú vagyok és eddig is nehezen bírtam, hogy nincs egy lány, akivel szeretjük egymást, de nem csak az a hiány kínoz, hanem a testi szexuális vágy hiánya is.


Nem bírom már ki naponta 2-3-szor is kirázom a gyíkot, de ez sem csillapítja étvágyamat. :(


A másik pedig a lelki kapcsolat hiánya egy csodás, vonzó lányhoz.


2011. okt. 6. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Most ez piszkálódásnak tűnhet, de az biztos, hogy a gép előtt nyávogva ez így is marad. Gondolkoztál már azon, hogy milyen lépéseket kell tenned ahhoz, hogy ez megváltozzon? Vannak terveid?
2011. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Panda Péter ***** válasza:
95%
első válaszadó: sooo true.
2011. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

prosti ! vagy ha erkölcstelennek tartod, menj le egy diszkóba, fizess pár kört egy könnyen kaphatónak tűnő csajnak, + táncolj is vele egyet ami lehet béna is úgyse látja már rendesen = profit

(az 1. olcsóbb amúgy meg kevesebb munka)

2011. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Rázd a gyíkot többször!
2011. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 lolitoo válasza:
53%
Szerintem elöbb indíts egy prostinál-vagy kettőnél-,míg némi önbizalmad lesz a tapasztalásoktól.Utána pedig ismerkedj-neten,szórakozóhelyeken,vagy a hobbid területén-és csajozz be!!!
2011. okt. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem régebben, de amióta motorom van, sz*rok a lányokra:D 18F
2011. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

motoros srác, te aztán nagy GYK kocka vagy mint én is!! :D

F18


Egyébként meg személyiségfejlesztés, Pua könyvek, aztán hajrá! Szocializálódj, igyál alkoholt, próbálkozz neten is!

2011. okt. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

te magad vagy egy gyík...

képzeld énis szüz voltam 21 évesen még, és barátnőm se volt soha. én is vágytam erre az egészre, csak nem itt siránkoztam hogy milyen rossz nekem, hanem éltem az életem normálisan és próbáltam nyitott szemmel járni és észrevenni a lehetőségeket, ismerkedni ahogy sikerül. és hát valahogy csak összejött, ahogy nem is számitottam rá...

ugyhogy gyökér vagy, ennnnnyi

2011. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem próbálkoztam már élőben és neten is egyaránt?!


Képzeld még le is égettem magam, szólítottam le lányokat, pedig majd beszartam úgy féltem mégis megtettem, de persze lekoptattak egyből.

2011. okt. 6. 22:54
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
felállsz, megrázodmagad, és mész tovább! de ha neked jólesik maradhatsz gyík...
2011. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!