Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még más is, aki ennyire...

Van még más is, aki ennyire szenved mint én?

Figyelt kérdés

21 éves szűz fiú vagyok és eddig is nehezen bírtam, hogy nincs egy lány, akivel szeretjük egymást, de nem csak az a hiány kínoz, hanem a testi szexuális vágy hiánya is.


Nem bírom már ki naponta 2-3-szor is kirázom a gyíkot, de ez sem csillapítja étvágyamat. :(


A másik pedig a lelki kapcsolat hiánya egy csodás, vonzó lányhoz.


2011. okt. 6. 21:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Jó, csak már tudod kib@szottul elegem van a sok visszautasításból vagy érdektelenségből, amit a lányok fejeznek ki felém, pedig állítólag helyes vagyok, akkor meg?!
2011. okt. 6. 23:19
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Súgok egy picit. Ne a külsőddel foglalkozz, az csak kisebb mértékben számít. Ha állandóan visszautasítanak, akkor annak oka van. Rosszul csinálsz valamit, rossz embereknél próbálkozol, vagy bármi egyéb lehet. Gondolkozz el, hogy mi az, és találd ki, mit tehetsz ellene.
2011. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Az előzőnek nincs igaza, a lányoknak CSAK a külső számít. Ebből következik, h csak mondják, h helyes vagy, valójában nem vagy az. Változtass vmit a külsődön, v ha nem tudsz, akkor pénzzel kompenzálhatod.

Ja amúgy én is így vagyok 25 évesen, bár már nem szűz (de az is egy kisebbfajta csodának köszönhető).

2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
Sajnálom azokat a srácokat, akik csak olyan lányokkal találkoztak eddig, akiknek csak a külső számít. Ez nem így van! Aki igazán kapcsolatot szeretne, nem csak egy tömött pénztárcát és futószalagos szexet, annál a kinézet a sokadik helyen van. Kedves kérdező, talán tényleg a módszeredben van a hiba,a mivel megszólítod őket. Írnál erről bővebben? Hogy közeledsz, mit mondasz, mit reagálnak?
2011. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

Ezt az állítólag helyes vagy, azt ki mondta? Szüleid, rokonok, barátok nem érnek.


És nem piszkálódni akarok ezzel, mert lehet tényleg így van. DE valami oka van annak, ha nem sikerül becsajozni, vagy a dumád, vagy öltözködésed, vagy ilyesmi dolgok lehetnek.

És lányoknak nem csak a külső számít, de azért az szükséges, hogy mondjuk ne egy csöves álljon oda elénk, amikor épp randit kér. Nem egy Brad Pittnek kell lennie, csak adjon magára. Ugyanúgy ahogy egy lány is teszi annak érdekében hogy tetszen a pasinak.

Egyébként pasik sokkal nagyobb elvárásokkal vannak egy nő felé, mint fordítva...


27/n

2011. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
91%

NE FOGLALKOZZ A KÉRDÉSSEL!!!!!!!!!!!!!!!

ÉN 30 MÚLTAM KICSIVEL , NEM VOLT SENKIM.

RANDIN SEM HÍVTAM SENKIT , 1 LÁNY KEZÉT SEM FOGTAM MEG ÉS NEM IS SZÓLÍTOTTAM LE LÁNYT.

PRÓBÁLD MAGADTÓL ELHESSEGTETNI EZT A TÉMÁT MINT ÉN ÉS ÉVEKET LE TUDSZ ÉLNI MAGAD.

ÉN IS ÍGY ÉLEK.

NEM FOGLALKOZOM VELE.

HA MÉGIS ELŐTÖRNE BELŐLEM DUPLA ERŐVEL PRÓBÁLOM ELNYOMNI MAGAMBAN.

2011. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A családom sosem mondta, hogy szép vagy helyes vagyok.


HÚgom kifejezetten lerondázott, igaz ez általában veszekedésekkor történt, szóval bántásból akarta, hogy jól levigye az egyébként is mínuszban lévő önbecsülésemet, önbizalmamat.


Akármilyen hihetetlen élőben osztálytársak, és neten ismeretlen lányok írták.


Aranyos, helyes általában ezeket kaptam.

2011. okt. 7. 19:24
 18/20 anonim válasza:
16/L A lanyoknak nem csak a kulso szamit! Ha jo a dumad akkor szerintem legtobb csajt meghoditod! De ne legy tul ramenos csak a ribancoknal>Ha normalis csajt szeretnel akkor lepesrol lepesre haladj am mutass kepet lassam hogy hazudnak-e!
2011. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Priviben küldök, mert minél több ember véleménye érdekel.
2011. okt. 7. 19:52
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet, megpróbálok segíteni. :)


27/n

2011. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!