Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményeket erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményeket erről?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel összejöttem, mert nagyon cukinak tartottam, igazi romantikus fiúnak, bele is szerettem. Azt mondta, hogy velem csókolózott először és hogy én voltam az első barátnője, tehát minden a legjobban ment.

Aztán most kiderült, hogy egyáltalán nem az romantikus kisfiú akinek beállítja magát, ráadásul rengeteg kalandja volt már előttem és aközben is miközben jártunk.

Közben beszéltem egy volt nőjével és mondta, hogy neki is ugyanezeket mondta, sőt szerinte mindenkinek ezt mondja, és egy igazi állat akit nem érdekel senki érzései.

HÁT MILYEN EMBER AZ ILYEN, PEDIG ÉN TELJESEN SZERELMES VOLTAM BELÉ ÉS TELJESEN BOLDOG VOLTAM, HOGY ÉN LEHETTEM AZ ELSŐ EGY ILYEN JÓ PASINAK, ERRE KIDERÜL EZ. HOGY LEHET VALAKI ILYEN FÉREG, KOMOLYAN MONDOM NINCS ELÉG JÓ BÜNTETÉS EGY ILYENNEK!!!


2011. aug. 22. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden nő bedől az ilyesminek, ha egy jóképű sráccal találkozik. A külső mindnyájatokat el tud vakítani.
2011. aug. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, h ezt mondom, lehet, h igazságtalan, de, ha velem történne, akkor is ezt gondolnám. Ahhoz, h becsapjon téged 2 ember kell, aki hazudik és, aki elhiszi. Úgyértem, ha ez a srác jóképű, 16 éves, nem fordult meg a fejedben, h más is így gondolja és összejött vele? De, szerintem csinálj szórólapokat, amin leírod, h milyen szemét, a képével és ragaszd ki, ahova csak lehet.
2011. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!