Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem ezt miért csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
az edzőm edzés végén mindig rám kacsint, meg amikor találkozunk és köszönök neki, nemtom miért csinálja...
2011. aug. 19. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csak a szemeit edzi.

Emlékszem, egyszer egy szemüveges fiú rámkacsintott, azóta is kórházban van.

2011. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nos hát lehetséges h tetszel neki, az edzők általában ugye mindig a diákot nézik mert ez a dolguk bár néha előfordul h másképp tekintenek rájuk. persze ez még nem feltétlen jelent nagyon komoly dolgot mert pl nálam is előfordultak ilyenek és ezek inkább azt jelzik h igen kedvel mint diákot. mert jó vagy abban amit csinálsz vagy a személyiséged tetszik neki de nem szerelmes beléd. bár ebből a rövid leírásból ugye nem lehet mindent kihámozni. ha esetleg tudnám te mennyi idős vagy meg ő mennyi. te h viselkedsz az edzéseken és ő h viselkedik a többiekkel és veled . nekem mondjuk sok tanár- edző- vel jóban vagyok de semmi több, bár ezt gondolom sokan nem hiszik. a lényeg az h ezt lehetőleg ne mondd el nagyon a többi diáknak még a barátnőidnek sem mert bármennyire is megbizol bennük az sosem vezet jóra ha már többen is tudják mi a szitu. mert lehet h a tanár állása is veszélybe kerülhet egy ártatlan baráti viszony miatt. ha bármit szeretnél megosztani ezzel kapcsolatban azt nyugodtan tedd meg, mert nem ismerlek és tőlem nem juthat ki semmi szóval írj bátran, mivel nekem is sok ilyen helyzetem van.
2011. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
é 14 éves vagyok, az edzőm meg 23 éves, és egyik edzésen meg édesemnek szólíttott
2011. aug. 19. 21:57
 4/12 anonim ***** válasza:
el akar venni, és 3 közös gyereketek lesz. jó szórakozász ;)
2011. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
huh hát ez meglepett egy kicsit mert azthittem az edződ egy kicsit idősebb, mert azok a férfiak szoktak esetleg így viselkedni akik már lehet közelítenek a 30-hoz még nincs feleségük és azok az emberek már másképp tekintenek minden lányra, mert ugye ők a feleséget keresik és ilyenkor ők észreveszik kiben milyen értékek vannak, a "nem annyira menő lányokat" is "kedvelik" úgyértem beszélgetnek velük meg ilyenek. Írtad h édesemnek szólít, nos ez valóban azért eltér attól amit egy edzőtől várnánk úgyértem ez azért már elég személyes megszólítás, de azért az köztudott h az edzők, különtanárok azért lazábban kezelik a tanár-diák viszonyt mint mondjuk az iskolai tanárok. mert az ilyen órákon az ember lazább, felszabadultabb és a tanárok is "jobb fejek". Azért is írom ilyen részletesen a dolgokat mert az én egyik edzőm is ilyen, sőt a tánctanárom is, de ettől még nem feltétlen kell arra gondolni h többet is akar mint ezek a kedves gesztusok. A lényeg h mindig gondold át h mit teszel és mit mondassz és ami a legfontosabb ne legyen ez az egész dolog pletyka alap, mert a lányok szeretnek rögtön kombinálni. Egyébbként arról még nem igazán írtál h te mit gondolsz róla. vagyis nem tudom h te mit érzel iránta. "barátként" kezeled, tiszteled mint edzőt, vagy egyáltalán nem is akarsz tőle semmit, mert ha kedveled lehet a viselkedésedből ezt leszűrte, de ha nem is tettél erre utaló jelet akkor megint más a helyzet. (ja és én az voltam akinek a válaszára írtad h mennyi idős vagy)
2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egy ideig szerelmes voltam belé, de ez aztán megváltozott, de nemtom miért
2011. aug. 20. 14:50
 7/12 anonim válasza:
és ezt akkor észrevehette rajtad?
2011. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát lehet, mondjuk egy csomoszór vitt engem haza, és egész úton ő kérdezett én meg csak válaszóltam, és ha nem kérdezett akkor én megsem szólaltam
2011. aug. 20. 15:32
 9/12 anonim válasza:
Hát ez egyre bonyolultabb!!! most már egyre több infó érkezik. azért inkább mondd el az ilyeneket mert ezek fontosak!
2011. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
edzésen mindig rajtam mutatja be a gyakorlatot, kivéve, ha mérges rám mert kihagytam egy edzést
2011. aug. 20. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!