Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy szeretnétek, hogy egy srác leszólítson titeket szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesített, hogy soha nem szedtem még fel még idegen lányt, ezért megpróbáltam egy koncert utáni buliban leszólítani lányokat. Eddig azt hittem jó pasi vagyok de nagyon letört az önbizalmam, 4ből 4 csaj visszautasított, mind a 4en valami kifogással. Azt hogyan kezeljem, ha barátnővel vagy társasággal vagytok? A szövegem meg az volt, hogy "Szia! Meghívhatlak valamire?" Gondoltam nem untatom őket műdumákkal, mint a filmekben... Ti milyen leszólítást várnátok egy jövendőbelitől? Lányok segítsetek...:D
2011. aug. 17. 02:30
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
azaz onnan tudja h teccik neked :D
2011. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ez elég szopás:D Ott kéne várnom magányos farkasként egyedül táncolgatva, hogy egy csaj elkapja a tekintetem?:D Méghozzá figyelemhiányos vagyok, ha nem pörög az agyam, és nem izgulok semmin, elvesztem a fonalat és elmerülök a gondolataimban... Ezért a fele hozzászólásaim felét törölni szoktam, hogy ne olvasgassátok a szétágazó gondolatmeneteim:D
2011. aug. 18. 23:14
 23/27 A kérdező kommentje:
De tudjátok mit? Köviben megpróbálok rákoncentrálni egy szemezésre, mondjuk ha másokkal van, nem nagy az esélye hogy elkapja a tekintetem:D
2011. aug. 18. 23:16
 24/27 anonim válasza:

Hát a szemezést neked kell elkezdened.Azt várhatod Hogy lány kezdjen szemezni veed kevés rá az esély :)

bátorság! :DDDD

2011. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hát ez a szemezés nem a legjobb egyes szórakozóhelyeken. Pl. discoba örülök, ha az előttem állónak a szemét látom, nem hogy még szemezzek is. Ahogy meglátod menj oda, mielőtt elkezdenél gondolkodni, hogy "úristen most mit csináljak". :)
2011. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Helyes, uccsó nem mond hülyeséget: minél tovább vársz, annál jobban beparáztatod magad, míg a végén lebeszéled magad, h úgysem...


Végy egy mély lélegzetet, menj oda bátran, legyen a kisugárzásod magabiztos, (nem az a én vagyok itt a legjobb csávó hö típus, hanem a na szia velem jó kör megismerkedni) és hidd el, a helyzet magától adja majd magát. :))

2011. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
jó olvasgatni,hogy a fiúk segítenek egymáson :D:D (meg a lányok :D)14/L
2011. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!