Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy szeretnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy szeretnétek, hogy egy srác leszólítson titeket szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesített, hogy soha nem szedtem még fel még idegen lányt, ezért megpróbáltam egy koncert utáni buliban leszólítani lányokat. Eddig azt hittem jó pasi vagyok de nagyon letört az önbizalmam, 4ből 4 csaj visszautasított, mind a 4en valami kifogással. Azt hogyan kezeljem, ha barátnővel vagy társasággal vagytok? A szövegem meg az volt, hogy "Szia! Meghívhatlak valamire?" Gondoltam nem untatom őket műdumákkal, mint a filmekben... Ti milyen leszólítást várnátok egy jövendőbelitől? Lányok segítsetek...:D
2011. aug. 17. 02:30
1 2 3
 1/27 Máffyn ***** válasza:
100%

15/L vagyok ...pl nkm jolesik ha dicsernek es nm feltetlenul a s..e.g.g.emre gondolok:))szem stb

vagy kerd el a szamat....hivd fagyizni ..de ha baratnokkel van inkabb hagyd mert a lanyok nm mondanak barati korbe igent

mert ok is felnek h a baratnoik megkerdojelezik az izlesuket...

Nah hat remelem hasznosat mondtam;)

2011. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

"elhagytam a számomat megadod a tiéd?"

"cukor ment a szemedbe hogy ilyen édesen nézel?"

"nincs kedved leszopni?"

"nem fájt amikor leestél az égből?"

"szia, nem lehetne téged receptre felíratni?"

2011. aug. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem a leszólításon múlik, hanem h külsőre bejössz-e a csajnak.
2011. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

03:05-nek szerinted szórakozóhelyen, hogy lehet fagyizni hívni valakit?:D


Amúgy nekem a "szia táncolunk?" általában bejön!:D

Közben meg tudsz vele dumálni, meg mást is. :)

2011. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az nem hátrány ha nem táncolok valami jól?:D "nem szeretnél leszopni" ezt ugye nem gondoltad komolyan?xD
2011. aug. 17. 11:55
 6/27 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyeken az emberek fele nem tud táncolni, a másik fele meg azt sem tudja hol van. Szóval nem számít tudsz-e vagy sem. A határozottság a lényeg. Engem is elküldenek néha, de hát se baj. Van más is még ott. :)

Viszont ha több csaj van ott, akkor mindenképp úgy menj oda, hogy van még veled valaki, mert nem fogják ott hagyni a barátnőjüket egyedül.

2011. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
A "meghívhatlak valamire" a létező legrosszabb szöveg. Amúgy meg négyen utasítottak vissza? Akiket ismerek és nagyon sikeresek a nőknél, azok mind úgy kezdték, hogy esténként 50-100 visszautasítás.
2011. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Fúha, kb mint Alekosz:D De nembaj köviben leszólítok 10 csajt:D Hát jó csak nekem nem jönnek be a mesterkélt leszólító szövegek, nekem a bókok akkor jönnek ki szépen ha őszinték és nem tervezettek:D
2011. aug. 17. 14:35
 9/27 anonim ***** válasza:
Jó, csak ők tanultak is a hibáikból. :D
2011. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szerinted mit csinálnék, ha megcsókolnál?

Anyámék kizártak aludhtaok nálatok?


ezek mindig beválnak..

2011. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!