Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytassuk vagy sem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassuk vagy sem? Mi tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Júliusban egy rendezvény során megismerkedtem egy sráccal. Az esti bulin egy elég forró táncot lejtettünk, majd később elcsattant pár csók is. Együtt mentünk haza, a vonatról való leszállást követően még 3 órán át beszéltünk, aztán mindenki ment haza. Illetve csak én, ő csak a rokonaihoz ment, mert valójában Budapesten lakik, én pedig felvidéki vagyok. Másnap hazament, és onnantól kezdve jöttek az sms-ek, hívások, órákig tartó chatelések. De tényleg átchateltük a fél napot, túlzás nélkül. Azóta egy másik rendezvény kapcsán ismét találkoztunk, és nagyon jó volt egymás társaságában, pár csók akkor is elcsattant. Én 23 vagyok , ő 28. Azóta azonban "lecsaptak" ránk a barátaim, mivel ők már régebb óta ismerik, kb. tavaly szeptembertől, és azt állítják, hogy óriási nőcsábász, minden nőt csak kihasznál, élősködik másokon, szélhámos, nem tiszteli a nőket, egy erkölcsi hulladéknak tartják, ezért féltenek, hogy engem is meghülyít, és elk.rvuluk. Állítólag már így is csalódást okoztam pár embernek, azzal, hogy egyáltalán ennyibe is belementem (konkrétan a személyektől nem hallottam, hanem mások mondták). Azt javasolták, hogy szakítsam meg ezt a viszonyt, mert ha nem, akkor meg lesz rólam a véleményük, és csalódnak bennem, hogy nem hallgattam rájuk, és hogy ha még most nem is látom úgy, később látni fogom, hogy jól döntöttem. MEGTETTEM! És rettentően hiányzik a beszélgetés Vele, az ismerkedés... A héten találkoztunk volna újra, de most már nem aktuális. Szívem szerint még továbbra is folytatnám Vele a dolgokat, de mi van, ha tényleg úgy van, ahogy Ők mondják? Olyanok mondták, akik nekem eddig csak a legjobbat akarták, akikben megbíztam. Mi tévő legyek? Felejtsem el v. legalább email szintjén vegyem fel újra a kapcsolatot? Óriási hatással volt rám... Vajon ez is a "játékához" tartozik, hogy behálózzon v. tényleg komolyan gondolhatta? Hozzáteszem, hogy a volt pasim jó barátja, ami miatt lelkiismeret-furdalása volt, és szinte félt attól, hogy emiatt megromlik a kapcsolatuk. Ennek ellenére állítása szerint továbbra sem kezdeményezné a szexet, ha úgy adódna, mert tisztel annyira... csak akkor, ha esetleg én kezdeményeztem VOLNA vagy komolyabbra fordult VOLNA... Őszintének tűnt, elmesélt olyan dolgokat is, amik nem épp fényezik, egy-két Olyan sztorira rá is kérdeztem, és nem tagadta, hogy igen, megfordult egy pár nő az ágyában. Vajon velem mások lettek volna a tervei annyi BESZÉLGETÉS, SMS, HÍVÁS - Magyaroszágról Szlovákiába ?(szülinapomkor nem csak a FB-on dobott egy üzenetet, hanem 20 percen át beszéltünk) Fontos tudnivaló az is, hogy már volt egy 4 éves és két 1,5 éves kapcsolata. Hagyjam így az egészet, vagy szerezzem vissza? Kérlek segítsetek!
2011. aug. 15. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Már most rib@nc vagy. Első találkozáskor más csókolózás? OMG
2011. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dehogy ribanc, a csókban nincs semmi.


Hát, ha fel akarod keresni, akkor e-mail, de óvatosan.

2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a vágy hajtja. De szép, hogy meglépted, a barátaidnak higgyél inkább, biztos tudnak valamit és nem akarnak neked semmi rosszat sem.
2011. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem tudom, hogy hogyan írjam meg... elég hülyén jönne le, hogy hoztam egy döntést, hogy akkor ne tartsuk a kapcsolatot, különben a barátaim rossz szemmel fognak rám nézni, most pedig szeretném az egészet visszacsinálni, vagy ha nem is teljesen, legalább minimális szinten szeretném vele tartani a kapcsolatot, tudni, mi van vele...
2011. aug. 15. 18:45
 5/7 A kérdező kommentje:
kettős érzéseim vannak... néha azt érzem, hogy helyesen döntöttem, a barátaim biztosan csak jót akarnak, de ők sem ismerik olyan régen, még egy éve sem... nem tudják, milyen akkor, mikor párkapcsolatban van, ők csak a csajozós énjét látták... és a beszélgetéseink során tényleg őszintének tűnt, nem szépítette a dolgokat, korrekt volt...
2011. aug. 15. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
A barátaid tudhatnak valamit, ha ennyire ellenzik. Érdemes lenne rájuk hallgatnod, de ez tényleg nehéz. Próbálj először mérlegelni: veled miért lenne másképp? ha nagy nőcsábász honnan tudhatod, hogy te vagy az az egy akit nem fog becsapni? De ott a lehetőség, hogy már megváltozott. Beszélj újra a barátaiddal. Tudj meg minél többet róla. Pl. az utolsó kapcsolata hogy ment tönkre?stb. Tedd fel a kérdéseket a barátaidnak is, és a srácnak is. Vajon eggyet mondanak? Ha nem, ki hazudik? Járj utána ezeknek, aztán ha úgylátod, hogy minden rendben a sráccal(igazat mond stb) akkor talákozzatok újra, majd mond el a barátaidnak, hogy te másnak látod, és szeretnéd ha ők is adnának a kapcsolatotoknak egy esélyt. Remélem minden megoldódik. Dönts jól :)
2011. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy próbát megér,sztem vedd fel vele a kapcsit,a barátaid meg ha ezért elfordulnak tőled,akkor nem igazi barátok.légy óvatos,de sztem oké,max rájössz h milyen vagy épp leélitek az életeteket együtt :)
2011. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!