Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki, vagy csak mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy csak mint barát? Pls. SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon bejön nekem,felvettem most már majdnem 1hónapja msn-re és tökre el tudunk beszélgetni mindenről.Eddig mindig csak én írtam neki,de tegnap ő írt rám...mindig nagyon sokat beszélünk.Gyerek korom óta ismerem és nem tudom,de most mintha közelebb kerültem volna hozzá.Mindig aranyos,és soha nem ráz le.Múltkor ment az utcán és köszönt,de eddig nem.Ja és 10hónappal[+6nappal] idősebb nálam:)


Szerintetek?Szeret,vagy csak mint barát?


2010. júl. 13. 11:27
 1/8 anonim válasza:

szerintem őmégcsak barátként tekint rád, de a végén szerelm lesz belőle:) ne siesd el a dolgokat várd meg amíg ő kezdeményez:) sok sikert!

L/16

2010. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretni még biztos nem szeret.Nagyon lelkes vagy,pedig ez alap,h köszön,ha már egyszer ennyit beszéltek.
2010. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen sokszor beszélünk,de az az első beszélgetésünk után volt,hogy köszönt...
2010. júl. 13. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:

várd meg amíg ő kezdeményez.

Nehogy félreértsd a baráti kezdeményezést!!az sz@r énmár beleestem..mert akkor annyi a barátságnak is-_-

ha akar vmit akkor kezdeményezni fog.

z szimpla barátság..az is alap h köszön, meg az is h ő is rádír nem csak te rá:)

ne fuss utána.

am hány éves vagy?:)

2010. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem futok senki után...max csak a kutya után ha elszalad xD


amúgy 12/L [nemsokára 13xD]

2010. júl. 13. 12:59
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy van ilyen "tér" a városba és minden ember odajár és ott szokott lenni amikor mi is és szokott nézni v. szemezni velem...
2010. júl. 15. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez jó hír! Mármint a szemezés. Ne félj Te sem belenézni a szemébe. Mosolyogj nyugodtan, azt biztosan nem érti félre.

Sok sikert!

2010. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszíí amúgy én is visszaszoktam mosolyogni:) Imádom azt a szép szemét és száját*-*
2010. júl. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!