Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám megszerezni őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni őt? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemrég gimibe kerültem,és megtetszett nekem egy fiú.Ő tizedikes én hetedikes vagyok,13 éves ő 16.

Eleinte csak barátként néztem rá,de nagyon megtetszett nekem s szeretnék vele összejönni,de nem tudom hogyan próbáljam magamra jobban felhívni a figyelmet.Az egész dologban annyi a csavar,hogy ő két éve fut egy lány után. A lány nem foglalkozik vele,én pedig szeretném vele elfelejtetni,mert látom hogy a lány le se szarja,és ő ezt nem veszi észre.Kérlek segítsetek nekem :(


2011. jan. 8. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Még igazán várhatnál 1 évet a pasizással, de a te dolgod. Mosolyogj a viccein, sokat beszélgess vele, hívd el őt h segítsen neked ruhát, könyvet vagy bármit venni, a lényeg h legyen indokod rá, h elhívd. Aztán meg közös buli, és ha nem isszátok asztal alá magatokat adhatsz neki egy szájra puszit, abból meg úgyis rájön, h te többet szeretnél.
2011. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan közeledhetsz hozzá bárhogy, oda mehetsz hozzá suliba, elhívhatod bárhova, ha bejössz neki tudni fogja mi a pálya. Én is 10.-es srác vagyok és nagyon is örülnék az ilyesminek :)


Ha már itt tartunk merre laksz? Poén lenne, ha ismernélek :D

2011. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!