Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
19 vagyok, átlagos testalkattal (55 kg, 170 cm). Hosszú sötétbarna haj, barna szemek, szép arc. Állítólag 21-22 évesnek nézek ki (és szerintem az emberek többsége megilletne a szép jelzővel). Divatosan öltözködöm. Fogorvosnak tanulok, és elég szorgalmas vagyok. Ugyanakkor bulizni is szeretek, de nagyon közvetlen vagyok és tisztességes, nem szoktam "játszadozni" a pasikkal, sem komolytalan kapcsolatokba belemenni. Na már most ha mindezt tudja rólam a kiszemelt srác aki 21 éves, ő is orvosnak tanul, helyes, tisztességes, közben vicces és közvetlen, de van barátnője, aki 24 éves de 20-nak alig néz ki, és irodai besegítőként dolgozik (tehát nem üti a srác szintjét), és már 3 éve együtt vannak de többször is szakítottak, akkor szerintetek lenne esélyem a srácnál? Én úgy vettem észre, hogy kedvel engem és tényleg nagyon kellemesen el tudok vele társalogni, veszi a poénjaimat én is az övéit, tehát nagyon jól el vagyunk... csak azt nem tudom eldönteni,hogy ez ilyen "jójó ismerősök vagyunk, és jó veled beszélgetni DE!"... vagy "nahát annyira kedvellek, hogy talán még a jelenlegi barátnőmet is "otthagynám" érted" szitu... :/
2011. aug. 12. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

1.Látszik milyen hülye vagy a dolgokhoz mivel a kutya sem fossa le mit tanulsz.

2.A szerelem nem arról szól,hogy értitek egymás poénjait.

3.Az ilyen szerencsétleneknek soha a büdös életben nem lesz rendes párkapcsolatuk :)

2011. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egoista vagy!
2011. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem egy undorító kis féreg vagy, amiért olyan pasit akarsz, akinek van párja!

meg azért mert büdös pofákban fogsz turkálni, ne érezd magad többnek egy irodai alkalmazottnál...gyökér

2011. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem üti a srác szintjét?? Normális vagy? ÚRISTEN! Mert szerinted te megütöd, ha ilyet írsz?
2011. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hogy lennél/lehetsz képes belerondítani egy párkapcsolatba? :O ez elég bunkó dolog...

másrészt meg ne ítélkezz! csak mert nem atomfizikus valaki nem kell lenézni...:/

2011. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A külsőd lehet szép ,de belülről mintha kezdenél rohadni.

Aki lenéz másokat azt sajnos gyűlölöm.

2011. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
VISSZAMENNYÉÉ!
2011. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a fogorvos nem orvos! :D Te se ütöd a szintjét ;)
2011. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bujjál el egoista p.csa!!!
2011. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le vagy oltva xD
2011. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!