Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt így mégis miért? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így mégis miért? Nem hiszem már el.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 180 centi, 55 kilogramm. Vékony testalkat, oké, de közel sem vagyok gyenge, egy átlagos 80 kilos embert simán leküldök a földre ha kell. Arcra sem egy Di Cabrio, Bratt Pitt vagyok, de azért a sármos jelzőt nyugodtan rám lehetne aggatni. Önbizalmam, eszem, humorérzékem van, értek a nőkhöz is, de ha neten írok egy lánynak, kb sosem ír vissza, ha meg igen, egy kép után vége is a dolognak, bár az igaz, hogy nem vagyok fotogén.

Ez nem is lenne végül is baj, de real life egyetlen lány sem tetszik. Így eléggé megvagyok lőve. Mit ronthatok el? Mi a paprikás krumpliért nem lehet visszaírni? Jó, persze én tudhatom a legjobban, de nem tudom. "pls help SOS"


2011. aug. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Mondjuk a stílusod bejön, de azért tényleg kezdj el enni:)
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
21:17: Tudok róla, de az kicsit durva megfogalmazás a lelkemnek. :) Eszek normálisan, csak hazánkban tapasztalt szokássokkal ellentétben, nekem fontosabb az egészségem, és az, hogy megéljem a 80-90 éves kort egészséges, mint az hogy szénhidrátoktól felfújt "nemszeretnéksenkitmegbántani" legyek. Orvosnál is voltam, tudja a sztorit, egyetért velem. Lépjünk már túl azon, hogy hány kilo vagyok. Köszönöm.
2011. aug. 11. 21:20
 23/47 A kérdező kommentje:
Értem, hát köszönöm a "bókokat". Akkor úgy látszik, hogy kontinenst kell váltanom. :D A levelet nem hinném, hogy elrontanám, nem variálom túl. Viccesebb formában közlöm, hogy szimpatikus, és ismerkednék vele, nem spirálozom túl.
2011. aug. 11. 21:24
 24/47 A kérdező kommentje:
Hmm...lassan system of the down, német sör. :D Kis "szóismétlés". Ja, az lehet probléma, hogy kicsit túl sokat beszélek ha már beszélgetünk? :D:D
2011. aug. 11. 21:25
 25/47 anonim ***** válasza:
Nem, nekem tetszik. Ez előnyös dolog.
2011. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Egyébként nem kell kontinenst váltanod :) Nem hiszem el, hogy minden nő megvolt, aki tetszik és ismered. Egyszerűen ugorj át a szomszéd városba és ott ismerkedj:)
2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

próbáld meg, hogy nem társkeresőn ismerkedsz, hanem valami chat oldalon.

az, hogy sokat beszélsz/írsz... hát tud zavaró lenni, ha nem érdeklődsz közben a másikról. legyél érdeklődőbb, jegyezz meg minden szót. és ne add fel:)

2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor lehet tényleg az ismerkedős levelet kúrom el. Megmutatnád, hogy csinálnád a helyemben? Tudsz privátot írni nekem. (hehehe ;D)
2011. aug. 11. 21:29
 29/47 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, nem írok ismerkedős levelet. Az én dolgom felhívni magamra a figyelmet :) És a falvédőről sem most jöttem le :):)
2011. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

21:28: Szólt előzőm. Illetve a "szomszéd" város Miskolc lenne, ami pedig 55 kilométer(tiszta összeesküvés :D).


Utolsó: Érdeklődő vagyok én, csak hát igazából, az elején nem tudom, hogy mit illik kérdezni, általában elviccelem mindig, aztán ha akar a lány, simán válaszolhat komolyan. :) Furfangos vagyok na. :D

2011. aug. 11. 21:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!