Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kelthetném fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel a figyelmét? Van egy 16 éves fiú, egy suliba járunk. Nagyon tetszik a srác, és azt hiszem, nincs barátnője sem. Nem vagyok kezdeményező típus, mégis szeretném megismerni. Én 15 éves vagyok. Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mosolyogj rá sokat, beszélgess vele ha van lehetőséged. Ha tudsz menj azon az úton suliba, amelyiken ő és menjetek együtt. Beszélgess vele közben a suliról, a dolgozatokról, a karácsonyról, szilveszterről.

Köszönj neki hangosan ha találkozol vele az utcán.

Ha úgy van mint nálunk, hogy középsuliban sokszor a folyosón várakoztunk mert az osztályterem kulcsos volt akkor állj közel hozzá és ha beszélget valamiről a haverjaival szólj közbe. De csak akkor ha tudsz érdekes és normális dolgot mondani, mert am nem szeretik ha megzavarod őket a privát beszélgetéseikben. Ha meccsről beszélgetnek mondhatod, hogy azt a gólt te is láttad , milyen szuper volt a focista technikája. nagyon jót tett ez a csapatnak. De gondolom focit nem nézel :) de ezt csak példának írtam, hogy így szólj hozzá, amire azt tudják mondani hogy igen ők is így gondolják és érdekli őket. Ha pl csak annyit mondasz, azt a meccset én is néztem, akkor arra nem tudnak mit mondani és legközelebb elmennek onnan, hogy ne beszélj bele a beszélgetéseikbe.

Ha van valamilyen feladat az osztályban, hogy meg kell kérdezni mindenkit, hogy ki megy pl. hangversenyre februárban akkor vállald el. És így odamehetsz majd hozzá valamelyik óra szünetében és megkérdezheted, hogy őt melyik csoportba írd fel. És szépen kedvesen kérdezd meg, esetleg hozzáfűzhetsz valami megjegyzést is. Hogy szerinte milyen lesz, stb. vagy hogy meglepődtem, hogy igent/nemet mondtál, azt gondoltam....

Vagy egyszerűen csak kérd el az msnjét. Esetleg szerezd meg a telefonszámát valakitől és karácsonyra/szilveszterre írhatsz neki egy kedves üzenetet. a teljes neveddel aláírva. ez nem ciki. majd visszaír rá úgyis :) aztán ha rákérdez, hogy honnan van meg a szám mondhatod, hogy titok és mosolyogj. vagy mondd azt, hogy nem tudod sok o.társadnak megvan a száma, gondoltad pár embernek írsz karácsonyra :)

esetleg délután barátnőkkel menj arrafelé ahová ők és véletlenül fussatok össze mondjuk a plázában.

Annyi mindent lehet :)

2008. dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy nem egy osztályba járunk :(

És nem is tudok Róla semmit.

De nagyon köszönöm a válaszodat,talán lesz valamilyen szál,amin elindulhatok:)

2008. dec. 20. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor marad az iwiw, vagy buszmegállóban összefutni vele. Lemenni egy meccsére. Vagy bármi.

Szerintem ma már egyáltalán nem ciki írni neki egy üzit vagy hasonló. Jelöld be pl myvipen. aztán ha visszaigazol írj neki egy levelet, hogy láttad őt a suliban stb-stb. esetleg msnezhetnénk. szerintem nem fog rá nemet mondani, az kizárt. ha mégis akkor elég bunkó és örülj, hogy nem kell több időt pazarolnod rá.

2008. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok pofátlan lenni de meik megyében laksz? :D


amúgy sztem kérd meg hogy kísérjen haza

2008. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vagy például nem tudom mikortól van a téliszüneted!


esetleg vedd fel MSN-re és beszélgess vele :)

2008. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem találtam sem iwiwen,se myvipen,semmit sem tudok róla,csak azt,hogy melyik osztályba jár:(:S

Egyébként Vas megyei vagyok.

2008. dec. 21. 00:29
 7/9 A kérdező kommentje:
És nagyon köszönöm a szándékot,hogy segíteni akartok.
2008. dec. 21. 00:32
 8/9 A kérdező kommentje:
Talán szünet után előbbre jutok:)
2008. dec. 26. 00:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos?
2010. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!