Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt így mégis miért? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így mégis miért? Nem hiszem már el.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 180 centi, 55 kilogramm. Vékony testalkat, oké, de közel sem vagyok gyenge, egy átlagos 80 kilos embert simán leküldök a földre ha kell. Arcra sem egy Di Cabrio, Bratt Pitt vagyok, de azért a sármos jelzőt nyugodtan rám lehetne aggatni. Önbizalmam, eszem, humorérzékem van, értek a nőkhöz is, de ha neten írok egy lánynak, kb sosem ír vissza, ha meg igen, egy kép után vége is a dolognak, bár az igaz, hogy nem vagyok fotogén.

Ez nem is lenne végül is baj, de real life egyetlen lány sem tetszik. Így eléggé megvagyok lőve. Mit ronthatok el? Mi a paprikás krumpliért nem lehet visszaírni? Jó, persze én tudhatom a legjobban, de nem tudom. "pls help SOS"


2011. aug. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Ezzel arra próbáltam utalni, hogy lehet azért nem írnak vissza, mert nem tetszel nekik
2011. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Nincs kép. :D Főleg, hogy egymás után "három" 79%os írt. Tudod, attól még követhetnek. :) Szerintem nem a külsőmmel van a baj egyébként, ha meg igen, mint mondtam, nem érdekel. Nekem sem tetszik a világ összes nője, én sem tetszhetek mindenkinek, hát istenem, ez van. :) Nem várom el, hogy egy olyan lány belém essen, aki a sportosabb, kigyúrtabb férfiakat szereti.
2011. aug. 11. 21:10
 13/47 A kérdező kommentje:
:) Értelek, csak tudod, én magamból kiindulva arra gondoltam, hogyha az a probléma, azért méltatom annyira a másikat, hogy válaszolok neki, finoman utalva arra, hogy nem az esetem. És akkor ugye még a férfiak a bunkók. Nyasgem. :)
2011. aug. 11. 21:11
 14/47 anonim ***** válasza:
180 cm 55 kiló?? nagyon gebe lehetsz már bocsi és 165 cm vagyok és 50 kiló.akkor és vékony vagyok jesszusomo.O
2011. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
Hát ez jó :D
2011. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Am a gyengéim a magas vékony pasik ;)
2011. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ilyen a testalkatom. :) Nah de sikerül túllépni azon, hogy etiópok is tudnak gyakorizni? Vagy még mennyi idő? Addig olvasgatok mást.
2011. aug. 11. 21:16
 18/47 anonim ***** válasza:
Ez nem "vékony testalkat, oké" hanem kórosan sovány vagy, szerintem menj el dokihoz és fogd magad "hízókúrára" mert ez semmiképp nem egészséges. A barátom is elég vékony, pedig ő kb 30 kilóval nehezebb nálad, bár 10 centivel magasabb is.
2011. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Igen, vannak ilyen nők. Nem is mondtam egy szóval sem, hogy közömbös lennék az egész női nemnek. Csak egyszerűen akiknek bejövök, azok már megvoltak, vagy nem tetszenek. :D:D
2011. aug. 11. 21:17
 20/47 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem értelmes vagy és jó dumád van.

Talán az ismerkedős leveleket kúrod el :)

2011. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!