Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt így mégis miért? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így mégis miért? Nem hiszem már el.

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 180 centi, 55 kilogramm. Vékony testalkat, oké, de közel sem vagyok gyenge, egy átlagos 80 kilos embert simán leküldök a földre ha kell. Arcra sem egy Di Cabrio, Bratt Pitt vagyok, de azért a sármos jelzőt nyugodtan rám lehetne aggatni. Önbizalmam, eszem, humorérzékem van, értek a nőkhöz is, de ha neten írok egy lánynak, kb sosem ír vissza, ha meg igen, egy kép után vége is a dolognak, bár az igaz, hogy nem vagyok fotogén.

Ez nem is lenne végül is baj, de real life egyetlen lány sem tetszik. Így eléggé megvagyok lőve. Mit ronthatok el? Mi a paprikás krumpliért nem lehet visszaírni? Jó, persze én tudhatom a legjobban, de nem tudom. "pls help SOS"


2011. aug. 11. 20:57
1 2 3 4 5
 1/47 szenszi ***** válasza:
Di Cabrio, Bratt Pitt XD ezen besírtam :D
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Így van ez... Neten nem lehet kapcsolatot szerezni, csak nagyon ritkán... Nekem se írnak vissza a lányok. :D
2011. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

Miért neten ismerkedsz? Járj el szórakozni barátaiddal, beszélgess lányokkal, ismerd meg őket, stb.


Azt meg, hogy hogy real life nem tetszik senki?:o

Ha neten a kép bejön, az igazi hogyhogy nem?:o


Arra úgy nem gondoltál, hogy akit látsz képen, és bejön, azzal előbb utóbb talizni is fogsz?:D

2011. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
Di Cabrio wwwwwwwwwwwwwwwww bazzmeeg. xD
2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

Akkor Caprio na...sosem figyelem a nevét, annyira jó pasi. :D


Második: Lehet, több embert is ismerek aki már legalább 3 csajt megfektetett, úgy hogy neten ismerkedtek meg. Én meg még annyira se jutok, hogy beszélgessünk.

2011. aug. 11. 21:01
 6/47 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy olyan sármos, csak azt képzeled:)
2011. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

20:59: Azé', mert mint már leírtam, egyik sem tetszik. :):D Látványra még okés, de leszólítom vagy beszélgetünk pár percet, és oda is az érdeklődésem mert kiderül, hogy: -seggbutuska szegény

-nincs humorérzéke

-ribizli

-annyira részeg, hogy nem tudja hol van.


Gondoltam rá, de aki tetszik neten képen, az tetszik real life is, érteni most már? :D

2011. aug. 11. 21:05
 8/47 anonim ***** válasza:

uhhh, 180centihez 55kiló, hát én több vagyok nálad, pedig aztán nem vagyok dagadt:D

23L

2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
KÉPET!! Majd mi megmondjuk az őszintét drága:)
2011. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
21:04: Értem, de én igazából rohadtul lekakilom, akinek az a legnagyobb baja, hogy nem vagyok sármos. Csak arra szerettem volna utalni azzal, hogy nem vagyok csúnya. Bár a "szépség" relatív. :)
2011. aug. 11. 21:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!