Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a katonák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha egy srác katona, akkor jobban tetszik nektetk? Vagy semmit nem jelent?
2011. aug. 8. 16:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ha katona vagy,akkor minimum 17 éves.És komoly férfi.


Akkor nem tudom minek írsz olyan oldalon,olyan témakörbe ahol az átlag életkor 14 év.Sz@rt sem értenek az élethez,a hadsereghez meg pláne nem.Minden mondat végét :P :D XD vagy a LOL zárja.Ez már tükrözi is az értelmi szintjüket.Szerintem.

Lenézik a katonákat,mert relatíve kicsi és (technológiailag)elavult a haderőnk.A mai fiatalsággal nagyon elszaladt a ló.Nem tisztelnek senkit,egymást sem.Nem tudom,hogy állna a szájuk ha sz@ralak senkiházi katonák nem lennének.Ja,hogy majd ők leszmájlizzák Slota tankjait?

Na mindegy,nem vitázni akartam,csak a véleményem fejtettem ki.


A kérdésre is válaszolok.Vannak csajok akik vonzódnak az egyenruhához és vannak akik nem...Olyat keress akinek ez bejön,vagy nem zavarja.

2011. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ma 16:45!


Én nem nevezném komoly férfinak azt, aki a munkájával akar hencegni egy csaj előtt...

2011. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

És igen.A másik fajta kommentelő,akinek mindig igaza van.Mindig az övé az utolsó szó és mindig bele akar kötni az előtte szólóba.

Még egyszer leírom:Nem vitatkozni akartam és többet nem is fogok ide írni.


Egyébként pedig amióta világ a világ,a férfiak valamivel hencegnek a nőknek.Van aki az egyenruhával,van aki a sportkocsival és vagytok ti,akik a hipergyors internettel vágtok fel.

2011. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"és vagytok ti,akik a hipergyors internettel vágtok fel."

Te miről beszélsz? Hülye-e vagy? Itt arról van szó, hogy bejön-e egy csajnak, hogy ő katona. Miért keversz ide mindent?

2011. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja és vagy te, a bölcs megmondóember mi? Na ne röhögtess...
2011. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szeretem az egyenruhát :D
2011. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16:19


Akkor mégis csak egy szar a magyar hadsereg nem.

Egy országnak pedig nem azért kell erős, fejlett és nagy létszámú sereg, hogy háborúzzon, hanem, hogy elrettentő ereje legyen és ne merjenek szívóskodni vele a szomszédai, és hogy belföldi bajok esetén segítsék a lakosságot.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, k.rvára nem számít, hogy mi a munkád. Ha pedig ez az egyetlen előny, amit fel tudsz mutatni, az régen rossz.

2011. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,hogy állna a szájuk ha sz@ralak senkiházi katonák nem lennének.Ja,hogy majd ők leszmájlizzák Slota tankjait?"


Miről beszélsz? A gyáva szlovák csürhe magától az életben nem fog ránk támadni. A szlovákok főleg. Nagyon kíváncsi leszek, ha a majd a külföldi tetvek és a velük együtt működő kormány még jobban fellázítja a dzsipsziket, a hős hadsereg vajon kinek az oldalán fog állni. Mert szerintem én és a becsületes magyarok előbb fogunk golyót kapni a fejünkbe, mint a mocskos cigányok.

Gondolom ezelőtt pár évvel besoroztak, amikor még volt sorkatonaság és most eszetlen nagy királynak képzeled magad. Feltehetőleg kiszuperált, leselejtezett katonai ruhákat hordasz és légpuskával lövöldözöl galambokra. Nagy militarista. Röhögnöm kell.


Bocs az offért.

2011. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen, bejönnek :))

Nálam egy katona srác kicsit több eséllyel indul:)

2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Mi lett itt?

1; Nem írtam, hogy katona lennék.

2; Ha az lennék (tegyük fel), akkor nem úgy mennék oda egy csajhoz, hogy "hé, én katona vagyok. Nem akarsz járni velem?" Ez előbb-utóbb nyilván kitudódik.


A többinek üzenem akik okoskodnak a honvédséggel kapcsolatban:

Amihez hülye valaki, akkor ne okoskodjon!


Hány Gripent láttál? Vagy hány katonát ismersz?

2011. aug. 8. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!