Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a katonák?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha egy srác katona, akkor jobban tetszik nektetk? Vagy semmit nem jelent?
2011. aug. 8. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D:D
2011. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Felőlem akár miniszterelnök is lehetne, ha nincs benne valami ami megfog. Szóval ilyen szempontból nekem lényegtelen, hogy mi a foglalkozása.

19L

2011. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
A magyar hadsereg egy szar.
2011. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Te talán katona vagy?

Nem hinném, szóval azért ne írd le.

Tény, hogy a politikai akart hiánya miatt, illetve a korrupció jóvoltából nem lehet olyan hadseregünk, ami valójában lehetne.

De erről a politikusok tehetnek. Nekünk nem indokolja semmi a nagy hadsereg fenntartását.

Olyan különleges egységeink vannak, ami a világszinten is az elsők között van. (pl. MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj)

2011. aug. 8. 16:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a katonák képessége az oka, hanem a politika, de ez sajnos nem változtat a tényen.
2011. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Minden relatív.

Ha a történelmet katonai szempontból nézzük, akkor igenis látszik, hogy nem gyenge.

(Mert egy törtnénész úgy nézi a '48-as forradalmat, hogy elvesztettük és pont. Hadtörténeti szemmel pedig: mi tartottunk ki a legtovább, két birodalom ellen küzdöttünk, többszörös túlerőt vertünk le.)

Minden nézőpont kérdése!

2011. aug. 8. 16:28
 7/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem veszed észre, hogy milyen szánalmas vagy? A csajok magasról leszarják, hogy katona vagy-e vagy sem. Pozitív irányban semmiképp nem befolyásol semmit, inkább negatív értelemben...

2011. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy itt a szánalmas.
2011. aug. 8. 16:32
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen? Nem én akarok azzal bevágódni a csajoknál, hogy katona vagyok:D De te tudod...
2011. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

a meleg lószart is nézheted a fagyott veréb szemszögéből attól az még ugyanaz


magyar hadsereg XD azon kívül, hogy fölöslegesen viszi a pénzt mi értelme? meg van pár grippenünk ami légi harcra alkalmatlan szóval ha valaki megtámadna végünk, de nem támad meg senki, mert minden el van már ebben az országban adva külföldre saját cuccát meg nem támadja meg senki

2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!