Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác...aranyos, nagyon szép, jófej, hasonló a stílusunk...de ő sajnos nem éppen egy észlény..13 múltam lassacskán 20 nap múlva töltöm a 14 et:D..a fiú 16 én most vagyok hetedikes ő most megy nyolcba...de bukkot egyszer és mindig mikor vele vagyok nem hagy nyugodni ez...

Vakációban ismertem meg...sokáig kijártunk szinte minden héten 6-7 szer is mondhatni mindennap...és 3 napja megkérdezte járnék e vele...második tanuló vagyok szinte szín 10 es médiám...és zavar..mondtam neki h még gondolkozom rajta hogy nagyon aranyos de nemvagyok biztos benne hogy baratsagnal mélyebb érzéseim is vannak...utálom magam emiatt de tudom h amiatt nem megyek bele mert bukott es nagyon szegyenlem magam emiatt:((:-< ti mit tennétek..??hamarosan 14/L


2011. aug. 2. 22:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
MOndtam mar eleg nemet...tudok nemet mondani...de ő más..neki nem megy :-<
2011. aug. 2. 23:15
 22/35 anonim válasza:
Akkor úgy mondom.Szerintem várj még egy kicsit ha nem vagy biztos az érzéseidben. Bár ha nem bírsz neki nemet mondani az egy jó jel. Nem akarod megbántani. Sok sikert : )
2011. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ő lenne az első...akinek igent mondok...a barátnőimnek első pasijuk kb 5.ben volt...akkor 12 voltam...és kilencedikesektől negyedikesekig...kérdezgették...de nemet ondtam...a barátnőim szerint dilis vagyok...mert eséllyel indulok bárkinél alapból(szerintem ez hülyeség:)) ) de lényegében arra akarok kilyukadni hogy most egyből beleugrani egy 16 évessel nem merek a mély vizbe...nagyon kedves...de felek ettől...de aztmár tudom hogy megpróbálnám mindenképp...szeretem...csak félek...
2011. aug. 2. 23:27
 24/35 anonim ***** válasza:

"megkérdezte járnék e vele"

Már bocs, de látszik hogy még kicsi vagy és naiv! Ilyet nem szoktak kérdezni! Randizni hívják a csajt, és ha az jól sikerül akkor összejön a fiú és a lány. Nincs ilyen gyökér kérdés, hogy járnál-e velem?!!!

2011. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Alap mindennap kint vagyunk...:O mégis mitakarsz irjam le az egészet hogy mi volt hol jártunk mit csináltunk...?randira tulajdonkșppen nem hivot...csak annyi volt hogy eleg reg ota eloszor most ketten mentunk el...kiultunk a szokasos helyunkre a lepcsoknel...es egesz nap eggyutt voltunk...9 ig aztan naplemente utan megfogta a kezem ...en meg mosolyogtam ...lehet hogy hulyeseg de nagyon jo volt...aztan felvitt a lepcsokhoz...ott leultunk meg mindig fogta a kezem :"> es megkerdezte hogy Szeretnék e többet mint barátság..mert ő igen...és akkor felém hajolt...én meg csak annyit mondtam hogy nem vagyok biztos benne hogy tobbet erzek mint baratsag es elengedtem a kezet...es felaltam...es akkor mondta hogy hat jo..es kerdezte hogy azert hazakiserhet e ...es mondtam hogy persze...es akkor kozel egymahoz..bar mar em kezenfogva szonelkul hazasetaltunk majd a blokkunk elott siman elkoszonunk ...masnap akarva karatlanul kihivott egy kozos baratunk es eleg kinos volt...Lehet hogy kicsi vagyok es naiv szamoltam vele hogy ezek lesznek a valaszok...dee...nem akarom ezt majd kesobb megbanni...
2011. aug. 3. 00:06
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Te most akkor kérdezel vagy rá akarsz beszélni hogy mondjunk igent? Kicsi és naiv KISGYEREK vagy ahogy a "barátod" is csak ő nagy hülyegyerek mivel 16 évesen megy 8.-ba...
2011. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
16 és most megy 8.-ba. 11.-be kéne mennie, ha az én korommal számolok. ;) Jó hülye lehet... esetleg nem kisebbségi? :D
2011. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan belevághatsz... Az meg nem ciki ha 16 évesen megy 8.ba, ha különben értelmes... lehet tényleg családi okok miatt nem képes koncentrálni vagy valami ilyesmi... Neked meg jó lesz egy kis tapasztalatszerzés de lefeküdni még nem kéne:)
2011. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
ha azé elitéled me bukott akkor szégyelheted magad.
2011. aug. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
na jóó a járásról..arról lebeszéltetek...am meg a hetediket jarta ketszer es nem bukott haromszor..normalisan kilencbe kellene menjen...a tapasztalat na igen...az engem se zavarna...lefekünni eszem ágában sem volt...csak szimpatikus a srác...meg tök aranyos volt...de nem tudom ez amit most érzek ez komoly e...nemhiszem hogy bele szeretnek menni ebbe...tudom hogy baratnoim hamarabb kezdtek stb...de talán úgyanígy később is lehet...nem akarok egész életemben az igazira várni...de ha jobban meggondolom...ő nem az...és mégcsak pár nap mulva leszek 14 végülis van időm még nem:-??:-s...
2011. aug. 4. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!