Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác...aranyos, nagyon szép, jófej, hasonló a stílusunk...de ő sajnos nem éppen egy észlény..13 múltam lassacskán 20 nap múlva töltöm a 14 et:D..a fiú 16 én most vagyok hetedikes ő most megy nyolcba...de bukkot egyszer és mindig mikor vele vagyok nem hagy nyugodni ez...

Vakációban ismertem meg...sokáig kijártunk szinte minden héten 6-7 szer is mondhatni mindennap...és 3 napja megkérdezte járnék e vele...második tanuló vagyok szinte szín 10 es médiám...és zavar..mondtam neki h még gondolkozom rajta hogy nagyon aranyos de nemvagyok biztos benne hogy baratsagnal mélyebb érzéseim is vannak...utálom magam emiatt de tudom h amiatt nem megyek bele mert bukott es nagyon szegyenlem magam emiatt:((:-< ti mit tennétek..??hamarosan 14/L


2011. aug. 2. 22:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

╲╭━━━━╮╲╲

╲┃╭╮╭╮┃╲╲╲

┗┫┏━━┓┣┛╲╲╲

╲┃╰━━╯┃╲╲╲╲

╲╰┳━━┳╯╲╲╲╲

╲╲┛╲╲┗╲╲╲╲

2011. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem szereted, ami valószínű, mert egy ilyen kis dolog miatt nem vagy szerelmes belé... Akkor ne járj vele, lelkiismereted meg ne gyötörjön, jobb neki így, mintha később szakítanátok, és összevesznétek.
2011. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 mimano ***** válasza:

Kedves 13 éves kérdező!

Kicsi vagy még, sokat fogsz változni, és ha most kihagyod ezt a fiút, hidd el nem vesztesz sokat! Ugyanakkor, ha tetszik, akkor ne zavarjon, hogy bukott, mert ha tetszik akkor gondolom értelmes is, csak mondjuk lusta és nem erőlteti meg magát az iskolában.

2011. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 szamóca.. ***** válasza:
39%
nem midnen a lexikális tudás. ha amúgy értelmes, olvasott, lehet vele beszélegtni komoly témákról is, akkor semmi gáz. csak ne legyen primitív mint a s*ggem, tudjon hozzászólni a dolgokhoz.
2011. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Érdekes előítéletek. Hülye is szegény, vagy csak a tanulmányi eredményei rosszak? Mert ha az előbbi is, akkor eleve furcsa az egész, ha meg csak az utóbbi, akkor nem biztos, hogy ebből a szempontból számít.
2011. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
szeretem...tudom hogy sezretem ..és biztosan kicsinek tartotok és butának de most legszivesebben kikürtölném...valószinuleg lehullyeztek de nem erdekel...azthiszem csak erre vártam...vagyis nem tudom..de az a kérdés hogy most hogy mondjam meg neki hogy igen? mikor egyszer mr elutasitottam?:-S
2011. aug. 2. 22:42
 7/35 anonim ***** válasza:
najó. most akkor buta, eszetlen a srác? csak kissé jó a stílusa? mert azért szerintem nem kis tudomány megbukni. nekem ez a véleményem. úgy hogy nem csoda ha elgondolkodsz a dolgon. de te ismered a csávót nem én...
2011. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
nem hülye és nem is annyira szegény...és amúgy sem érdekelne hogy szegény e vagy sem...nem a belső a lényeg?sokan elitélik...és ettől félek hogy atudatalattim nekemis elfogja hamajd járunk...:|
2011. aug. 2. 22:44
 9/35 anonim ***** válasza:
Figyu!:)Szerintem az hogy bukott ne zavarjon meg es ne is szegyeld ezt. Ha rendes fiu maskepp szerintem nyugodtan jarj vele. Mert a bukasnak nem csak az lehet az oka hogy nem tanult, hanem mas oka is lehetett, peldaul csaladi ok, netan anyagi helyzetbol adodoan delutani munkat kellet valajon stb. Engem ez egy kapcsolatban nem nagyon befojasolna :) 18/f
2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
nem iszik nem cigizik pedig mindenki mas igen..es en emiatt le a kalapom elotte...es eloszor hulyenek tartottam de aztan elkezdtnk komolyabb dolgokrol beszelni...es ket nap alatt rajottem hogy ez egy okos srac ...es a stilusunk az csak plusz:)
2011. aug. 2. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!