Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok vele ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác...aranyos, nagyon szép, jófej, hasonló a stílusunk...de ő sajnos nem éppen egy észlény..13 múltam lassacskán 20 nap múlva töltöm a 14 et:D..a fiú 16 én most vagyok hetedikes ő most megy nyolcba...de bukkot egyszer és mindig mikor vele vagyok nem hagy nyugodni ez...

Vakációban ismertem meg...sokáig kijártunk szinte minden héten 6-7 szer is mondhatni mindennap...és 3 napja megkérdezte járnék e vele...második tanuló vagyok szinte szín 10 es médiám...és zavar..mondtam neki h még gondolkozom rajta hogy nagyon aranyos de nemvagyok biztos benne hogy baratsagnal mélyebb érzéseim is vannak...utálom magam emiatt de tudom h amiatt nem megyek bele mert bukott es nagyon szegyenlem magam emiatt:((:-< ti mit tennétek..??hamarosan 14/L


2011. aug. 2. 22:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

figyi, de valamiért meg kellett buknia..

amúgy meg ha az "szimpla véletlen" és nincs összefüggésben a személyiségével, agyi képességeivel.. akkor ok. de az érdekes.

amúgy ha tök értelmes, normális, akkor meg ne érdekeljen ez a dolog.

2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
munkat nem kellett valaljon...csaladi ok:-??talán sok mindenen keresztül ment/megy...az édesapja nagyon sokszor részeg...ezért is nem iszik soha...
2011. aug. 2. 22:48
 13/35 anonim ***** válasza:
Utolso igazad van de szerintem ha szereti ne akadajozd ebben, ha tettszik akkor mond meg holnap h beszeljetek meg es sok szerencset ;)
2011. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki?Hogy meggondoltam magam?mert az úgy elég furcsa lenne..(szerintem) vagy hgy hozzam fel egyáltalán a témát?
2011. aug. 2. 22:51
 15/35 anonim ***** válasza:

na..

Elkezded hogy..emlekszel a multkor mondtad hogy mi lenne ha egy kicsit tobb lenne kozottunk mint baratsag, es en ezen gondolkoztam es ugy dontottem ha te is akarod hogy lehet..:) 18/f majd irj valaszt hogy mi tortent

2011. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Ha egész nap kapálnék, akkor se buknék meg! XD Ez a képességektől és a lustaságától is függ!
2011. aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan normális, mint írod -- bár kétségtelen a rózsaszín felhő jelenléte --, akkor a tanulmányi eredmény ne legyen akadály. Talán még jó hatással is leszel rá.
2011. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Én is megbuktam az iskolában KÉTSZER is.Mégis 8 évig tartott az első kapcsolatom a második meg most is tart.Nem tartom magam hülyének pláne,ha látom miket kérdezgetnek itt...
2011. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)majd irok..22:55 (kapálós;)) ) ahogy elnézem egy elkényeztetett hülye vagy...ne haragudj de igy látom...
2011. aug. 2. 23:00
 20/35 anonim válasza:

Ha nem vagy biztos az érzéseidben akkor szerintem ne menj bele mert az csak még rosszabb lesz neki és lehet neked is.

Tanulj meg nemet mondani! De még mindig jobb ha nemet mondasz minthogy egy olyan kapcsolatba menj bele amit nem is igazán akarsz.

Ez csak az én véleményem.

16/L

2011. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!