Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as egyedülálló anya hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as egyedülálló anya hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Borzasztó magányos vagyok, barátaim se nagyon vannak (elvesztettem a kapcsolatot velük). Nagyon hiányzik az életemből egy társ, és a szex is. Próbáltam már internetes társkeresőket/szexpartnerkeresőket, de valahogy csalódtam bennük. Tudtok valamit ajánlani, hogy hol tudnék mégis ismerkedni? Pl. rendezvényeket, klubot, szórakozóhelyet, ahol ismerkedni és BESZÉLGETNI is lehet? Esetleg olyan rendezvényt, ami kifejezetten egyedülálló szülőknek szól, és van gyerekprogram/ gyerekmegőrzés is?

Azért az is érdekel, ha valaki egy jó társkereső oldalt ismer...


2011. júl. 30. 16:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen 37 éves férfi vagyok egy 2 éves kisfiúval. Olyan szerető családra vágyom magam és kisfiam számára, ahol betölthetem a szerepem és a fiam is megkaphatja a megfelelő családmintát. Ehhez természetesen egy olyan anyára és párra van szükségem, akivel gyerekek nélkül is megvan a közös hullámhossz és szerelem. Érett, kisgyermekes nőre vágyom, aki gondos és jó anya, esetleg még közös baba is belefér számára, ha eljön az ideje. Engem abszolút nem zavar, hogy van már gyereke, sajátomként tudom szeretni. Nagyon fontos számomra, hogy a gyerekek egészséges környezetben nőjenek fel.
2016. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!