Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as egyedülálló anya hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as egyedülálló anya hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Borzasztó magányos vagyok, barátaim se nagyon vannak (elvesztettem a kapcsolatot velük). Nagyon hiányzik az életemből egy társ, és a szex is. Próbáltam már internetes társkeresőket/szexpartnerkeresőket, de valahogy csalódtam bennük. Tudtok valamit ajánlani, hogy hol tudnék mégis ismerkedni? Pl. rendezvényeket, klubot, szórakozóhelyet, ahol ismerkedni és BESZÉLGETNI is lehet? Esetleg olyan rendezvényt, ami kifejezetten egyedülálló szülőknek szól, és van gyerekprogram/ gyerekmegőrzés is?

Azért az is érdekel, ha valaki egy jó társkereső oldalt ismer...


2011. júl. 30. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Google -> társkereső

válogathatsz!

2011. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
A mindennapi életben. Az az igazi, az ilyen netes , társ keresőkben én nem biznék meg. / F
2011. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Lehet az interneten, de az a tapasztalatom, hogy a kisgyerekes anyák elég kemény próbák elé állítják a párjukat. Kevesen bírják ki ezt.


Ha tényleg ismerkedni szeretnél, akkor el kell fogadni azt, hogy a párodnak te vagy az első, és a gyerekkel esetleg nem szeretne annyit foglalkozni, amennyit te szeretnél tőle.

Vagy válassz arab férfit. Ott nem okozhat semmiféle gondot a gyerek. Ott más gond lehet esetleg...

2011. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%

járjatok sokat "nagyforgalmú" játszótérre. persze ha ott éhes szemekkel túrod a margót, akkor elriaszthatod a magányos apákat.

egyébként az internet nem akkora hátrány, több apás fórum is szól társkeresésről.

2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóhoz: az arab férfiak nem úgy családcentrikusak, mint ahogy a magyarok ezt elképzelik. Igaz, hogy esetleg több gyereket nemzenek, de nem úgy foglalkoznak velük, mint a magyar apák. Ott még több hárul a nőkre, ráadásul csak a fiúgyerek az érték, a lány az másodrendű, egy idegen gyereket meg aztán abszolút nem érezne magáénak egy arab férfi (egy magyar sem).

Szerintem egy 30-as nőnek még van esélye, sok az egyedülálló apa is. De akinek nincs gyereke, azok a férfiak biztos nem egy gyerekkel rendelkező nőt keresnek, sajnos ez a helyzet.

Bizony a netes társkeresők is jórészt olyan férfiak vadászterületei, akik a szexre hajtanak és egy 30-as egyedülálló anyában nem a potenciális társat látják, hanem a könnyű kalandot, mert ugyan mit is akarhat egy ilyen nő, örüljön, hogy valaki még le akar vele feküdni. Sajnos a férfiak így gondolkoznak, a netes társkeresőben pedig ezt arc nélkül tehetik, következmények nélkül.

2011. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én viszont mindig viszolyogtam az élő társkeresőktől meg a bugyuta, erőltetett rendezvényeiktől.

az egy olyan belterjes társaság, ahol 'ez van, ezt kell szeretni' alapon alig van választék.

hozzáteszem, ha egy ilyen helyre fizetsz tagdíjat, cserébe ugyanúgy egy fotóalbumot kapsz, mögötte bármi lehet, a veszélyforrás ugyanott van. még akkor is, ha valakinek pozitív tapasztalata van egy bizonyos társkereső cégről. ugyanis az ismerkedő emberek mindenhol "csak" ismerkedő emberek.

2011. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Látom, mindenki segíteni akar, de azért a kérdésre nemigen válaszolt senki (kivéve 18:26-as, de akkor azt is megírnád, melyek ezek a játszóterek, ahova magányos apák járnak? mert én még csak anyákkal ill. családokkal találkoztam).

Tehát konkrét helyekre vagyok kíváncsi, akár társkereső jellegű, akár csak "sima" beszélgetős helyekre. Erre tud valaki ötleteket?

2011. aug. 1. 10:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Vannak mindenféle gyors-randik, az interneten pl. társkereső oldalakon találsz időpontot, helyszínt stb.
2011. aug. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Én mégis a netes chatszobákat (tehát nem a randikat) ajánlom. Nekünk bevált. Barátokat is lehet találni ott, akik révén párt is lehet.


Viszont a kellő időben tisztázni kell, hogy az illetőt barátnak szánod, vagy valami komolyabbat. Munkatársam pont a cégnél talált társat - csak nyitott szemmel kell járni.

2011. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!