Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30as egyedülálló anya hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30as egyedülálló anya hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Borzasztó magányos vagyok, barátaim se nagyon vannak (elvesztettem a kapcsolatot velük). Nagyon hiányzik az életemből egy társ, és a szex is. Próbáltam már internetes társkeresőket/szexpartnerkeresőket, de valahogy csalódtam bennük. Tudtok valamit ajánlani, hogy hol tudnék mégis ismerkedni? Pl. rendezvényeket, klubot, szórakozóhelyet, ahol ismerkedni és BESZÉLGETNI is lehet? Esetleg olyan rendezvényt, ami kifejezetten egyedülálló szülőknek szól, és van gyerekprogram/ gyerekmegőrzés is?

Azért az is érdekel, ha valaki egy jó társkereső oldalt ismer...


2011. júl. 30. 16:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: pontosan melyik netes chatszobá(ka)t ajánlod? Mert nem mindegy, sokféle van.
2011. aug. 3. 15:36
 12/21 anonim ***** válasza:
Írsz egy levelet nekem.:) De szenya vagyok.:)
2011. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Miért írjak levelet? És mi az, hogy 'szenya'? Én vagyok hülye, vagy ezt más sem érti? :D
2011. aug. 3. 20:40
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Hülye nem vagy, de nem a nőnek kell kezdeményezni.:)
2011. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ha szexpartnert keresel, akkor bármelyik társkeresőben, szexpartnerkeresőn találsz

ha komolyabb kapcsolatot, akkor csak a való életben javaslom a keresgélést, semmi netes ismerkedés

2011. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
21:42! A való világban hogyan állapítod meg, h csak d.gni akarnak-e? Erre nagyon kíváncsi lennék. Merthogy ha neten ismerkedsz, akkor is találkoztok élőben.:D Akkor meg nem mindegy?
2011. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Netes társkeresőre jelentkezz nőként, ne tegyél fel fényképet magadról, ki se töltsd az adatlapodat, az első pár órában mégis fogsz 30-40 olyan üzenetet kapni, hogy:


"dugunk? laza kapcsi? gyors szex? kell egy kis hús? akarsz a szexpartnerem lenni? 17/4 cm vagyok, ha tetszem írj rám! nem független 50 éves srác vagyok, szeretném szopogatni a lábujjadat! 16 éves szűz fiú vagyok, elvennéd a szüzességemet?"


na ezért esélytelen a netes társkeresés, mert ott mindenki csak vadászik, arctalanul sokkal gátlástalanabbul viselkedik és még az sem igaz, amit kérdez, el se jut majd az élő találkozóig, mert ilyen hülyékkel van tele az összes társkereső

elvben persze összejöhet ott is, de sok a buktató

2011. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

...éppen ezért, miután kirúgtad és kitiltottad ezt az összes IQ nullás netvitézt - tegyél fel egy normális képet, írjál magadról egy értelmes és normális bemutatót - és jönnek majd normális jelentkezők is.


Amúgy meg te is nézelődhetsz és írhatsz. Neked sem tilos, és mások is csinálják már.

2011. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 1Atya válasza:

Na, hogy sikerült?

Írtam privátot!

2012. márc. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tüskeböki válasza:
61%
A társkereső oldal nem olyan rossz megoldás; mert vannak olyan férfiak, akik megbízhatóak és eltudják fogadni és sajátjukként tudják szeretni más apa gyermekét is. Csak nagyon nagyon ritka az ilyen, akár a fehér holló. Ha valaki ilyet talál jól becsülje azt meg, mert értékesebb a drágakőnél. Én azt javaslom, hogy nő létére ne szégyeljen írni a férfinak levelet, akiről úgy érzi hogy alkalmas a feladatra... (itt segíthet az a bizonyos női megérzés. ;-)
2012. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!